“Патріот Донбасу” – Володимир Зеленський виступив із новорічним зверненням до українців

61

Президент Володимир Зеленський підбив підсумки року, що минає, і привітав українців з наступним 2023-м.

Про це він говорив у новорічному зверненні.

Президент наголосив, що цей рік розпочався 24 лютого, різко і без прелюдій. З того часу минуло 311 днів, і українцям точно вже ніколи не буде страшно.

“24 лютого ми прокинулися. Інші ми. Другий народ. Інші українці. Перші ракети остаточно зруйнували лабіринт ілюзій. Ми побачили, хто є хто. На що здатні друзі, враги, а головне – на що здатні ми самі. 24 лютого мільйони з нас зробили вибір. Не білий прапор, а блакитно-жовтий стяг. Не втік, а зустріч. Зустріч ворога. Опір і боротьба”, – зазначив Зеленський.

Українці перемогли паніку і повірили в себе й у свої сили, ЗСУ, розвідку, Нацгвардію, СБУ, СЗГ, прикордонників, тероборону, ППО, поліцію та ДСНС. Він також підкреслив, що це не був рік втрат, бо Україна не втратила синів та доньок – їх забрали вбивці, не втратила земель – на них зайшли загарбники.

Президент також перерахував трагічні моменти російського вторгнення та українські победи. І наголосивши, що Донеччина, Луганщина та Крим обов’язково дочекаються України.

А ще нагадавши, що замість капітуляції українці вибрали контрнаступ, вирішили не йти на вчинки та компроміс, а йти в Євросоюз та НАТО.

“Ми не знаємо точно, що принесе нам новий, 2023 рік. Але готові до всього. Нові досягнення? Ми будемо щасливі. Нові удари? Ми будемо непохитні. Продовження боротьби? Будемо битися. А коли переможемо – будемо обійматися”, – додавши Зеленський і запевнивши, що новий рік буде роком перемоги.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у ТелеграмиSource link