З нового року у столиці Словаччини змінюють правила проїзду у транспорті для українців

117

 

З 1 січня 2023 року у Братиславському краї будуть уніфіковані правила проїзду в громадському транспорті для громадян України.

Про це повідомляє uamedia.eu.

За інформацією видання, відповідно до нових правил, громадяни України мають право на безкоштовний проїзд при пред’явленні посвідчення особи, а також документа Slovak Help з червоною печаткою або документа, що підтверджує набуття статусу біженця. У такому разі власник документів отримає право безкоштовного проїзду на будь-якому громадському транспорті всередині краю протягом чотирьох днів. Правило поширюється на громадян України в будь-якому віку.

Діти та підлітки до 18 років, а також учні старших класів збережуть можливість безкоштовного проїзду з одним дорослим супроводжуючим. Вони повинні мати при собі документ про отримання тимчасового притулку та довідку з навчального закладу. При цьому право на безкоштовний проїзд для учнів діятиме лише в навчальний час та поширюється на маршрут від місця проживання до місця розташування школи, а також в зворотному напрямку.

Безкоштовним транспортом також зможуть користуватися працюючі українці. Вони будуть зобов’язані мати при собі документ про притулок та підтвердження від роботодавця. Право на безкоштовний проїзд для працюючих українців діятиме протягом 60 днів з моменту набуття статусу біженця.

Решта громадян України не зможе скористатися правом на безкоштовний проїзд у громадському транспорті.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграми

Джерело https://donpatriot.news/article/z-novogo-roku-u-stolici-slovachchini-zminyuyut-pravila-proyizdu-u-transporti-dlya-ukrayinciv

Source link