“Погляд з Одеси” – В Одесі затримали трьох фотографів критичної інфраструктури

165

За минулі вихідні патрульні поліцейські Одеси опрацювали 1997 викликів. Про це повідомила речник Патрульної поліції в Одеській області Алла Марченко. Також правоохоронці перевірили 67 підозрілих осіб, доставили до відділення поліції 24 порушників комендантської години, виявили 31 п’яних водіїв, а також виявили шість фактів пов’язаних із розповсюдженням та вживанням наркотичних речовин.

Сьогодні вночі в одній із квартир на Малій Арнаутській чоловік надто голосно слухав музику. Сусіди викликали поліцію. Під час перевірки приміщення виявили 30 горщиком із марихуаною. На місце викликали слідчого. У суботу вдень у Малинівському районі чоловік намагався фотографувати об’єкти інфраструктури. У його телефоні знайшли багато фото інших об’єктів критичної інфраструктури та активне спілкування з абонентами країни-агресора. Ще двох таких самих людей затримали у Приморському районі. Усіх їх передали слідчим.

Портал Угороді пише, що у Київському районі зупинили підозрілу людину. У його телефоні було багато проросійських телеграм-каналів, а також каналів збуту наркотиків. Крім того, у його мобільному знайшли і знімки закладок на території Одеси.

Джерело https://od-news.com/2022/08/29/v-odesse-zaderzhali-troih-fotografov-kriticheskoj-infrastruktury/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=v-odesse-zaderzhali-troih infraštruktúry[ad_2]

Source link