ПОЛІТИКА – Немає таких ракет, які можуть зламати волю народу, що вірити в себе – звернення Президента України

119


Немає таких ракет, які можуть зламати волю народу, що вірити в себе – звернення Президента УкраїниДорогі українці!

Вже майже ніч завершується наш головний день, День Незалежності України. Але наша незалежність не завершується і ніколи не завершиться. І 32-й наш День Незалежності буде, і 33-й, і всі наступні, скільки триватиме година на землі. Україна – назавжди. І щодня ставатиме тільки міцнішою. І це розуміють абсолютно всі у світі – від Радбезу ООН до всіх столиць без винятку.

Тому не відступаємо з нашого шляху, боремося, дякуємо всім, хто нас підтримує, дбаємо про нашу державу, зберігаємо нашу єдність – таку саму єдність, як сьогодні, як щодня протягом цих півроку. І жодному врагу нас не здолати. Немає таких бомб, які можуть стерти свободу, і не буде ніколи таких ракет, які можуть зламати волю народу, що вірить у себе.

Чапліні – наш біль сьогодні. Станом на цю хвилину – 22 загиблих, з них п’ятеро людей згоріли у машині, загинувши підліток, йому було 11 років, російська ракета зруйнувала його будинок.

Пошуково-рятувальні роботи на залізничній станції триватимуть. Обов’язково змусимо окупантів відповісти за все, що вони наробили. І обов’язково викинемо загарбників із нашої землі. Жодного пятна цього зла не залишиться у нашій вільній Україні. Пройдемо наш шлях до перемоги! Вона буде!

Вічна пам’ять усім, чиє життя забрали ці окупанті, ці враги.

Вічна слава всім нашим воякам! Слава нашому народові!

Слава нашому українському міцному світу, нашій незалежності, нашій нації!

Слава вам усім!

Слава Україні!Source link