ПОЛІТИКА – Президент нагородив журналістів, які борються за Україну на воєнному та інформаційному фронті

42


Президент нагородив журналістів, які борються за Україну на воєнному та інформаційному фронтіПрезидент України Володимир Зеленський вручив журналістам та іншим представникам ЗМІ державні нагороди за мужність і самовідданість, виявлені в захисті суверенитету та територіальної цілісності України.

Під час церемонії, що відбулася у Маріїнському палаці у Києві, Глава держави подякував медійникам за їхню роботу у цей важливий час боротьби за незалежність та суверенитет України.

Президент зазначив, що з першого дня повномасштабного вторгнення Росії українські та іноземні журналісти розповідали світові правду про те, що відбувається в Україні, об’єднуючи як українців, так і громадян інших держав навколо підтримки нашої країни.

«Допомогли об’єднати Європу і весь світ, переконати невпевнених лідерів деяких держав у нашій здатності перемогти та донести, заради чого ми воюємо», – сказав Володимир Зеленський.

Він зазначив, що в умовах повномасштабної агресії Росії проти України не лише на фронті, а й у інформаційній сфері, що переповнена ворожою пропагандою, донести правду – досить складне завдання.

«І я хочу всім вам подякувати: ми виграли цю інформаційну війну. Вона ще не закінчилася, але наразі ми перемогли багатомільйонні вливання РФ в інформаційні атаки проти нас по всьому світу», – переконаний Глава держави.

Президент зазначив, що багато журналістів загинули на цій війні під час виконання своїх обов’язків. Присутні вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання.

Водночас він наголосив, що внесок журналістів у боротьбу України за свободу та незалежність дуже вагомий, незалежно від того, де кожен з них працював – на фронті чи в тилу.

«Сьогодні однаково є героями всі ті, хто живий і хто назавжди залишиться у пам’яті. Ті, хто був і є на фронті, і ті, хто з 24 лютого не покинув своєї держави і доносив правду в цивільному секторі», – зазначив Президент.

Володимир Зеленський вручив журналістам та іншим представникам засобів масової інформації державні нагороди, якими вони були відзначені з нагоди Дня Незалежності за значні заслуги у зміцненні української державності, мужність і самовідданість, виявлені в захисті суверенитету та територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок у розвиток життя, відстоювання національних інтересів нашої держави, сумлінне виконання професійного обов’язку.

Також були відзначені іноземні журналісти за значні особисті заслуги у зміцненні міждержавного співробітництва, підтримку суверенитету та територіальної цілісності України, вагомий внесок у популяризацію Української держави у світі.Source link