ПОЛІТИКА – Україна повертатиме Крим тим шляхом, яким сама вирішити – Президент

43


Україна буде повертати Крим тим шляхом, яким сама вирішити – ПрезидентПрезидент Володимир Зеленський наголошує, що Крим є невід’ємною частиною України, і наша держава буде повертати оккупування Росією півострів будь-яким доступним шляхом. Про це Глава держави сказав під час прес-конференції за підсумками іншого самміту Кримської платформи.

«Ми будемо повертати Крим, адже це наша територія. Будь-яким шляхом, яким ми вирішимо. Вирішимо самостійно, без консультацій із будь-якою іншою державою», – заявив Володимир Зеленський.

Президент нагадав, що Україна тривалу годину демонструвала своє прагнення завершити конфлікт навколо окупованих територій, зокрема Криму, дипломатичним шляхом, але Росія не сприйняла такого підходу.

«Ми робили це, був довгий процес, коли діяв режим припинення вогню. Але ви бачите, чим усе закінчилося. Було повномасштабне вторгнення», – зауважив він.

Водночас Володимир Зеленський зазначив, що наша армія не наносить ударів по цивільних об’єктах і населенню, зокрема на тимчасово окупованих територіях України.

«Ми знаємо, що робимо, знаємо, де є військові об’єкти, склади на тимчасово окупованих територіях. Там українські військові можуть працювати згідно з планом», – сказав Президент.

Source linkSource link