prozahid.com – 183 дні російського вторгнення в Україну: вечірнє зведення Генштабу ЗСУ

203

Слава Україні! Триває сто вісімдесят третя доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню.

На Волинському та Поліському напрямках обстановка суттєвих змін не зазнала. Зберігається загроза завдання противником ракетних та авіаційних ударів з території Республіки Білорусь.

На Сіверському напрямку ворог продовжує утримувати окремі підрозділи збройних сил Російської Федерації у прикордонних районах Брянської та Курської областей з метою демонстрації присутності та сковування дій підрозділів Сил оборони.

Зі ствольної артилерії ворог обстріляв цивільну інфраструктуру в районах населених пунктів Гай, Залізний Міст та Гірськ Чернігівської області та Бачівськ, Вільна Слобода та Стукалівка Сумської області. Вів повітряну розвідку прикордонних районів БПЛА.

На Харківському напрямку ворог здійснював обстріл із танків, ствольної та реактивної артилерії районів населених пунктів Одноробівка, Цупівка, Прудянка, Базаліївка, Циркуни, Петрівка, Великі Проходи, Розплідник, Іванівка, Коробочкине, Слобожанське та Чепіль. Під удари авіації противника потрапили райони Розплідника, Пришибу та Залимана.

Враг здійснив неудачу спробу наступальних дій біля Петрівки, зазнавши втрат та відійшов. Підтримує високу інтенсивність ведення розвідки БПЛА.

На Слав’янському напрямку противник задіяв танки, ствольну артилерію та РСЗВ для обстрілів неподалік Великої Комишувахи, Краснопілля, Нової Дмитрівки, Долині та Дібрівного.

Сили оборони України відбили спробу наступу підрозділів ворога неподалік Долини та Дмитрівки.

На Краматорському напрямку обстрілів з боку супротивника зазнали райони населених пунктів Спірне, Званівка, Сіверськ та Пришиб. Враг здійснив спробу покращення тактичного положення біля Старого Каравану, успіху не мав, відійшов.

На Бахмутському напрямку враг продовжував обстріли територій поблизу Бахмута, Веселої Долині, Зайцевого та Кодеми. Ударів авіації противника зазнали райони населених пунктів Соледар, Зайцеве, Кодема та Яковлівка.

Наступальними та штурмовими діями окупанти намагалися просунутися біля Кодеми та Бахмутського, зазнали втрат і відступили.

На Авдіївському напрямку противник, ударами авіації, вогнем танків, ствольної артилерії та реактивних систем залпового вогню, намагався відтіснити підрозділи наших військ, уразити важливі об’єкти військової та цивільної інфраструктури в районах Авдіївки, Мар’їнки, Красногорівки, Невельського, Первом. Залізного та Олександрополя.

Ворог намагався прорвати оборону наших військ у районі населеного пункту Первомайське, отримав жорстку відсіч та відійшов.

На Новопавлівському напрямку зафіксовано обстріли біля Павлівки, Єлизаветівки та Новомихайлівки. Також оккупанти завдали авіаударів поблизу Володимирівки, Вугледару та Павлівки.

На Запорізькому напрямку противник здійснював обстріл позицій наших військ поблизу Гуляйпільського, Оріхова, Залізничного, Шевченка та Ольгівського. Ударів авіації пережили райони населених пунктів Оріхів, Гуляйпільське, Щербаки та Малі Щербаки.

На Південнобузькому напрямку ворог зосереджував зусилля на утриманні займаних позицій та вогневому ураженні наших підрозділів. Продовживши обстріл із ствольної, реактивної артилерії та танків вдоль лінії зіткнення. Навівши авіаудару неподалік Білої Криниці.

Намагався провести розвідку боєм у районі населеного пункту Благодатне, зазнавши втрат та відійшов. Спроба настання супротивника в районі Таврійського під вогнем наших воїнів захлинулася і окупанти відступили.

Віримо у Збройні Сили України! Разом переможемо! Слава Україні!

Запис 183 день російського вторгнення в Україну: вечірнє зведення Генштабу ЗСУ спочатку з’явитися на Про Захід.

Source link

[ad_2]

Source link

" " " "