prozahid.com – 6 шкіл Рівного із 12 вересня виходять на очне навчання — ПроЗахід новини

42

Спеціальна комісія, створена при управлінні освіти Рівного, розпочала огляд та перевірку готовності укриттів в навчальних закладах міста. Зокрема, за підсумками таких оглядів кілька навчальних уже із понеділка, 12 вересня, зможуть відновити очне навчання.

Наразі, за результатами оглядів комісією укриттів навчальних закладів, можемо говорити про готовність шести з них відновити очне навчання або принаймні поєднувати його з дистанційним, тобто здійснювати змішану форму навчання. Тож, вже від понеділка навчання розпочнеться у початковій школі Рівненського колегіуму, 10, 12 (старша школа), 17, 26 та 27 освітніх закладів, – розповів начальник управління освіти Рівного Богдан Турович.

Крім того, за його словами, із понеділка продовжиться робота комісії, а тому перелік шкіл, де буде продовжуватися освіта.

Наголошую, ніхто нікого не змушує: батьки можуть самостійно обрати ту форму навчання для своєї дитини, яку вважають за найкращу. Тож якщо ви вирішили, що вашим діткам буде спокійніше вчитися дистанційно — це ваше рішення і ніхто на нього не буде впливати, – зазначив міський голова Рівного Олександр Третяк.

Додамо, що вже на наступній неділі комісія розпочне обстеження готовності укриттів у тих дошкільних навчальних закладах, які досі не працювали.

Рівненська міська рада

Source linkSource link