prozahid.com – До кінця тижня рівнян та переселенців будуть обстежувати медики-волонтери

53

Віднині і до кінця тижня у Рівненській громаді медики-волонтери безкоштовно обстежуватимуть рівнян та переселенців.

Робитиме це благодійна організація з далекої Іспанії “Remar SOS” на запрошення міського голови Рівного Олександра Третяка. Команда фонду прибула до України та, зокрема, до Рівного, щоб допомогти нашому народу вистояти в цій бідній війні.

“Організація Remar має благодійні проекти у 75 країнах світу. Однак нині в Україні волонтери працюють із позначкою SOS, що означає, що допомога потрібна терміново. Дякую всім, хто відгукнувся на моє запрошення і оперативно приїхав до громади. Спільно із волонтерами ми працюємо вже майже тиждень. Цими вихідними ми роздавали одиноким пенсіонерам, переселенцям, учасникам бойових дій продуктовий пакет. Нині ж – представники фонду Remar SOS продовжують допомагати мешканцям нашої громади медичними консультаціями. Ми продовжуємо робити все, щоб переселенці та незахищені жителі нашої громади могли отримати захист та найнеобхідніше. Надіюсь, що дуже скоро ми зможемо дякувати іспанцям у мирній Україні», – зауважив міський голова Рівного Олександр Третяк.

У спеціальному медичному авто можна виміряти артеріальний тиск, рівень насичення кислородом крові, глюкози в крові та отримати лікарську консультацію у закордонних медиків. Крім того, при потребі та виявлених захворюваннях, пацієнти зможуть отримати лікарські засоби: нестероїдні протизапальні, ліки, що необхідні при розладах шлунково-кишкового тракту тощо.

Вже завтра, 31 серпня, команда волонтерів Remar SOS вирушить до Квасилова, а у п’ятницю – працюватиме біля мікрорайоні Золотіїв.

Зберігайте адреси:
31.08.2022 – смт. Квасилів, вул. Богдана Хмельницького, 1-а (поруч будинку культури) з 10:00 до 17:00;
01.09.2022 – смт. Квасилів, вул. Молодіжна, 46 (поруч дитячого майданчика «Радуга») з 10:00 до 17:00;
02.09.2022 – район Золотієва (поруч бібліотеки, що на вул. Олексинська, 12-в), м. Рівне з 10:00 до 17:00.Source link