prozahid.com – Київська волонтерка Катя Терехова реалізує на Закарпатті кілька великих соціальних проектів

33

Кілька великих соціальних проектів на Закарпатті реалізувала волонтерка Катерина Терехова з Києва з часу повномасштабного вторгнення російських окупантів в Україну. Сьогодні Катя завітала до голови Закарпатської обласної ради аби поділитися планами на майбутнє та налагодити співпрацю з облрадою.
Починаючи з березня Катерина працює для вимушених переселенців. Найперше – взялася облаштовувати тимчасове житло для них. Один із таких проектів – у селі Березинка Мукачівського району. Тут у приміщенні старої недіючої школи Катерина організувала масштабний ремонт, вигравши грант на суму 28 тис. грн. дол. від фонду Razom for Ukraine, і створила притулок. Нині 37 людей там живуть, харчуються та влаштовують дозвілля.
Інший її проект Каті – у селі Домбоки Мукачівського району для 52 дітей. Крім того – жінка допомагала дітям з «Артеку» та встигає ще багато чого.
«Катерина – активна комунікабельна жінка родом із Донецька, займається ІТ-сферою. У 2014р. вимушено переїхала до Києва, а цього року знову через руску опинилась на Закарпатті. Особистості як Катя об’єднують навколо себе таких же активних громадян і стають рушіями позитивних змін у суспільстві. Такі люди нам дуже потрібні, з ними ми 100% переможемо, тому співпрацюватимемо», – підсумував зустріч голова облради Володимир Чубірко.
На зустрічі з волонтеркою були також заступник голови облради Василь Дем’янчук та керівник комунальної установи «Управління спільною власністю територіальних громад» Закарпатського облради Антон Громовий.

Пресслужба Закарпатської облрадиSource link