prozahid.com – Тепло на фронт, – стартував національний проект зі збору коштів на «бандерпечі» для захисників (Відео) — ПроЗахід новини

250

«УКРАЇНСЬКА КОМАНДА» оголосила про старт національного проекту «Тепло на фронт». Збирають кошти на металеві печі для захисників України, яким українські воїни вже дали оригінальну назву – бандерпіч. Про це повідомляється на сайті «УКРАЇНСЬКОЇ КОМАНДІ».

«Волонтерський штаб «УКРАЇНСЬКА КОМАНДА» розпочинає національний проект «Тепло на фронт» зі збору коштів на металеві печі для захисників. В рамках проекту планується до настання холодів забезпечити теплом 5000 українських воїнів, які вимушені тривалу годину жити в польових умовах. Українські захисники вже дали власну назву таким похідним обігрівачам – бандерпіч», – йдеться у повідомленні.

Бандерпіч у холодну пору року – незамінна річ в окопах, палатках та бліндажах. Біля неї можна не лише зігрітися, а й приготувати їжу на ній, закип’ятити воду, висушити речі та взуття. Долучитися до проекту можна за посиланням.

«Кожна твоя гривня – це ще трохи тепла для наших воїнів. Зігрій своїх, щоб вороги палали! Відволічись на хвилину від своїх справ, задонати на тепло для захисників. Зробимо нашим тепло, щоб ворогам було пекло! – закликає «УКРАЇНСЬКА КОМАНДА».

Реквізіті тут

Відео тут.

[ad_2]

Source link

" " " "