prozahid.com – В Ужгородському замку влаштували квест та екскурсію для дітей (Фото)

127

День молоді – свято творчості й натхнення, енергії та запалу, пізнання, самоствердження, любові та романтики. Юність та молодість – це не лише прекрасні періоди в житті кожного людини, але ще й особливий стан душі. Це час дерзань, пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших сподівань. Саме вони, сьогоднішні школярі, студенти скоро будуть визначати шляхи розвитку нашої країни.

З нагоди відзначення Дня Молоді у Закарпатському обласному краєзнавчому музеї 12 серпня науково-освітнім відділом проводився пізнавально-розважальний захід «Історія Закарпаття. Таємниці закарпатських замків».

Учасниками заходу були вихованці Літньої школи вчительки Мері від Caritas Мукачівської греко-католицької єпархії. Завідувач відділу Марія Марич провела з дітьми освітнє заняття, в якому вони розширювали свої знання з історії нашого краю.

Після заняття діти взяли участь у захоплюючому квесті «Розгадай таємниці замків», в якому змогли закріпити свої знання, даючи відповіді на питання та заробляючи бали. Діти розвивали вміння орієнтуватися у просторі, працювали в командах, вчилися чітко та швидко формулювати думку, логічно та творчо міркувати. Вони згуртовувалися, розвивали у собі якості лідера та мали змогу проявити свої таланти.Source link