“РЕПЕРТЕР” – Поскаржилися сусіди: Вночі у Дніпрі патрульні накрили нарколабораторію

87

Сьогодні, 20 грудня, вночі до поліції пожалілися сусіди, що в одній із квартир будинку по вул. Маршала Судця люди порушують тишу та гучно ведуть собі. Проте, на орендованій квартирі поліцейських зустрів 36-річний чоловік під наркотою, а на підлозі на правоохоронців чекали 2 коробки з набором для виробництва наркотиків.

Про це повідомляє джерело, близьке до правоохоронних органів.

На кухні патрульні виявили сліп-пакет чорного кольору з порошкоподібною речовиною білого кольору, мультітул (набір ключів), поліетиленовий згорток з порошкоподібною речовиною білого кольору, зовні схожою на наркотичну та багато порожніх сліп-пакетів чорного кольору.

Також на підлозі стояли 2 великі картонні коробки, у яких було багато скляних колб, гумових труб, шлангів, крапельниць, акумуляторів.

Також у квартирі виявили 2 великі сліп-пакети з порошкоподібною речовиною червоного кольору, пластиковий флакон з гранулами фіолетового кольору, зовні схожими на прекурсори – червоний фосфор. А також 2 респіратори, рукавички з червоними слідами та 3 пластикові каністри з рідким речовиною прозрачного кольору з характерним різким запахом, пластикова банка з гранулами білого кольору з написом «реагент натрію».

Чоловік, який був у квартирі, сказав, що це не його речі, їх приніс його знайомий, назвати якого відмовився.

На місце викликано СОГ ВП, яке вилучило речовини та обладнання.

За вказівкою слідчого чоловіка доправили до відділення поліції.

Читайте також: Замаскований під нефункціонуюче приміщення: У Запоріжжі поліцейські припинили діяльність підпільного грального закладу;

Ситуація з паливом у Дніпропетровській області: актуальні ціни на 20 грудня;Source link