“РЕПЕРТЕР” – У суботу, 19 листопада, Штаб допомоги Загіда Краснова видаватиме продуктові набори мешканцям Дніпра на пр. Миру

394

Опубліковано 18.11.2022

Штаб допомоги дніпровського політика, лідера «Громадської сили» Загіда Краснова має на меті допомогти нужденним сім’ям Дніпра і працює над цим щодня. Закуповує все необхідне коштом з фонду Краснова і формує продуктові набори. Зі зібраних 20 тисяч заявок волонтери Штабу вже більше половини «отоварили» – роздали людям продуктові набори, до складу яких входять м’ясо, овочі та крупи. І продовжують допомагати нужденним батьківщинам.

У суботу, 19 листопада, отримати продуктові набори можна буде на черговій точці видачі: проспект Миру, 2б (біля дитячого майданчика). З 11:00 до 13:00.

«Не важливо скільки днів у твоєму житті. Важливо, скільки життя у твоїх днях.

Сьогодні ці слова Станіслава Єжи Леца є актуальними як ніколи. Як би не було всім нам важко, потрібно ставити цілі і щодня робити щось, що допоможе нам вистояти та перемогти», – казати бізнесмен та меценат Загід Краснов.

Правила отримання наборів не змінились. Отримати набори зможуть горожани, які раніше зареєструвалися та отримали запрошення від співробітників Штабу допомоги.

При собі потрібно мати паспорт.

Читайте також: У Запоріжжі поліцейські розкрили два пограбування на зупинках громадського транспорту;

На Дніпропетровщині через пожежу 31-річний чоловік отримав опіки;

Карина Ярошенко

Source linkSource link