“РЕПЕРТЕР” – У Запоріжжі митці розписали петриківкою відпрацьований гранатомет, готуючись до благодійного аукціону

37

Опубліковано о 12:30

Вже раптом представники мистецького об’єднання долучилися до розпису гранатомета, який виконав своє діло. Учасники заходу продемонстрували як насправді працює мистецька акція «Зброя культури»: у руках майстрів та художників-початківців гранатомет перетворився на витвір мистецтва.

Про це повідомила прес-служба Запорізької ОВА.

«Все це оружня має свою історію, потім ми покажемо наші експозиції: хто та що було нею знищено. Це справжнє зброя з поля бою і хлопці сьогодні прийшли з поля бою. Тому наша зустріч сьогодні така важлива та особлива. Ми проводитимемо подібні заходи до 14 жовтня. А вже з наступної тижня до нас долучаються митці, які будуть працювати зі слідами від пострілів та ящиками від снарядів. Все це 14 жовтня буде виставлено на аукціон і, сподіваємося, що ми можемо зібрати потрібну суму на оружня для наших бійців», – розповів директор Департаменту культури та інформаційної політики Владислав Мороко.

За традиціями петриківського розпису, який використовували митці, на гранатометі зобразили символи України: соняшник – знак Сонця та добробуту, дуб – символ мужності та сили, а також образ України – червону калину.

Незабаром буде організовано виставку-аукціон, зібрані кошти з якої будуть передані на купівлю необхідної зброї для наших захисників.

Читайте також: Ситуація з паливом у Дніпропетровській області: актуальні ціни на 16 вересня;

Серйозна ДТП з потерпілими під час комендантської години: подробиці;

Правоохоронці Дніпра виявили та вилучили 714 незаконно виловлених раків: подробиці;

У Павлограді правоохоронці викрили 64-річного колаборанта.

Карина Ярошенко

Source linkSource link