“РУДАНА” Кривий Ріг – Брифінг начальника Військової адміністрації Кривого Рогу Олександра Вілкула на вечір 16 серпня

55

ГОЛОВНІ:

– По всій лінії зіткнення на нашій ділянці фронту ситуація продовжує залишатися напруженою, але повністю перебуває під контролем Збройних Сил України. За інформацією оперативного командування «Південь», враг несе втрати у живій силі та техніці, яка зосереджується на утримані займаного рубежу оборони.

– У Криворізькому районі орки вночі з “Ураганів” обстріляли Мар’янське та Велику Кострому Зеленодольської громади. Внаслідок обстрілу пошкоджено кілька житлових будинків та газопровід. Постраждали двоє людей – 20-річна дівчина та 84-річна пенсіонерка. Загрози їх життям немає. В Апостолівській громаді, що півтора кілометри на південь від села Українка, на відкритій території наші сапери знищили 68 касетних осколкових бойових елементів від «Торнадо С», які могли б вибухнути.

– Нікопольський район обстрілювали і вночі, і в день. Зокрема, Червоногригорівську громаду обстріляли двічі за ніч. Випущено близько 40 снарядів з «Градів», били зі ствольної артилерії. Пошкоджено 9 приватних будинків, 7 господарських споруд, гаражі, автомобілі, 2 склади із зерном та техніка місцевого агропідприємства. Без втрат.

Пообіді російська армія знову обстріляла Нікопольський район. 20 реактивних снарядів із «Градів» та 10 зі ствольної артилерії вдарили по мирних житлових кварталах Нікополя. П’ятеро людей поранено. Один перебуває у шоковому стані досі. У місті пошкоджені приватні будинки, лінія електропередач та господарчі споруди. Ремонтники відновлюють.

– Ситуація у нашому місті стабільна та знаходиться під контролем Військової адміністрації та ЗСУ. Усі органи влади чітко виконують свої функції. Повністю забезпечено роботу всієї інфраструктури, комунальних підприємств, медичної сфери та соціальних установ. Працює комунальний транспорт, магазини, аптеки. Територія патрулюється посиленими нарядами поліції та Національної гвардії. Ми продовжуємо допомагати громадам, по яких ворог постійно стріляє, відвозимо їм продукти, медикаменти, даємо будівельну техніку, будівельні матеріали, щоденно вивозимо біженців… І це лише частина нашої роботи.

Під час війни наше єдине завдання – захистити наше місто та країну. Ми маємо перемогти ворога – російську федерацію та звільнити нашу територію. І ми робимо для цього все.Source link