“РУДАНА” Кривий Ріг – Брифінг начальника Військової адміністрації Кривого Рогу Олександра Вілкула на вечір 19 серпня

127

ГОЛОВНІ:

– По всій лінії зіткнення на нашій ділянці фронту ситуація продовжує залишатися напруженою, але повністю перебуває під контролем Збройних Сил України.

– За інформацією Генерального штабу ЗСУ, на нашому напрямку ворог зосереджував зусилля на недопущенні просування наших військ. Орки продовжують обстріли з танків та артилерій різних типів упродовж усієї лінії зіткнення. Навівши авіаційних ударів на Херсонщині поблизу Білої Криниці та Лозового.

– У Криворізькому районі вночі орки обстріляли з «Ураганів» Апостольську громаду. Внаслідок обстрілу загинув 36-річний цивільний чоловік. У селі Перше Травня пошкоджені будинки, газопровід та лінія електропередачі. По Великій Костромці Зеленодольської громади оккупанти нанесли удар зі ствольної артилерії. Є руйнування. Без втрат.

– У Нікопольському районі по центру міста Нікополь ворог вдарив зі ствольної артилерії. Пошкоджено близько двох десятків багатоповерхівок, магазини, ліцей, банк, автобусна зупинка та лінія електропередач. Йдуть відновлювальні роботи. Без втрат. Біля житлових кварталів Марганцю прилетіло п’ять снарядів ствольної артилерії. За допомогою лікарів звернулися чотири особи. Зазнала обстрілів і Мирівська громада. Її обстріляли із «Градів». Ворог зруйнував психоневрологічний інтернат. Людей там не було, слава Богу! Ушкоджень ще зазнали п’яти будинків. Люди не постраждали.

– Обстріли Нікопольського району ворог здійснює, ховаючись за енергоблоки найбільшої в Європі Запорізької атомної електростанції. Ви розумієте, що наші військові не можуть відповідати. Провідні країни вимагають від росії демілітаризувати територію станції та відвести війська. Але, замість цього, росіяни використовують атомний тероризм щодо всього світу і самі стріляють територією АЕС. Ми розуміємо, що відстань напряму між Кривим Рогом та Енергодаром близько 100 км. Тому стан радіаційного фону в місті постійно моніторять вісім стаційних постів. Зараз хочу заспокоїти: радіаційний фон знаходиться в нормі, як і був завжди. І Військова адміністрація постійно тримає цей питання на контролі.

– У Кривому Розі ситуація стабільна та знаходиться під контролем Військової адміністрації та ЗСУ. Працює інфраструктура, громадський транспорт, лікарні, аптеки та магазини.

– І про наші мирні перемоги. Вихованець ДЮСШ №9 Владислав Крилов став Чемпіоном України із самбо. Це вже друга победа лише за тиждень нашого криворіжця. Два дні тому Владислав переміг на Чемпіонаті України з бойового самбо. Кривий Ріг – місто сильних духом та тілом людей. Пишаємось нашими переможцями!

Джерело https://rudana.com.ua/news/bryfing-nachalnyka-viyskovoyi-administraciyi-kryvogo-rogu-oleksandra-vilkula-na-vechir-19-1Source link