ruxus – Acala опублікувала повний звіт про інцидент з aUSD

32

На 5 вересня в мережі залишається 52 млн помилково випущених монет USD. Сумарно в інциденті була задіяна 281 адреса, випливає зі звіту команди парачейна Acala.

У серпні помилка у смарт-контракті пулу ліквідності iBTC/aUSD призвела до випуску «значної кількості» стейблкоіну. 16 адрес зажадали сумарно ~3 млрд aUSD, запросивши винагороду з пулу. Близько 1,29 млрд. монет з цього числа повернуто та спалено за рішенням спільноти.

Частина користувачів обміняла отримані активи на токени DOT. Розробники запропонували їм повернути кошти на адресу у мережі Polkadot за винагороду у розмірі 5% від суми.

На адресах користувачів залишається 42,482 млн. помилково випущених aUSD, 33,718 млн. з цього числа знаходиться в модулі DEX. Інші з 52 млн монет переведені в інші парачейни на кшталт Moonbeam, Astar, Interlay або централізовані біржі.

Після 16 початкових адрес, що отримали «неправильні» монети, у перекладах aUSD взяли участь 83 гаманці. Загальна кількість задіяних адрес, включаючи транзакції з DOT, ACA та iBTC досягла 281.

Ціна aUSD після інциденту втратила прив’язку до долара США. На момент написання стейблкоїн котирується на рівні 0,89 дол.

Дані: CoinGecko.

Нагадаємо, проект став переможцем першого аукціону за слот парачейну Polkadot.

У березні команда Acala запустила фонд на $250 млн для стимулювання використання aUSD.

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTER

Source link