ruxus – Animoca Brands залучив $100 млн від Temasek

59

Оператор блокчейн-ігор Animoca Brands залучив $100 млн у формі конвертованих облігацій, які придбає фірма Temasek, що належить владі Сінгапуру. Про це з посиланням на обізнані джерела. Bloomberg.

Сторони відмовилися коментувати інформацію агентства.

Гонконзька фірма є видавцем низки ігор на кшталт The SandboxCrazy Kings та Crazy Defense Heroes, а також цифрових продуктів на основі інтелектуальної власності.

Animoca Brands володіє декількома дочірніми компаніями, включаючи Blowfish Studios, QuiddGAMEE, nWay, Pixowl, Forj, Lympo, Grease Monkey Games, Eden GamesDarewise, Notre Game та TinyTap.

Компанія активно інвестує у проекти сфери Web3. У її портфелі є понад 340 позицій, серед яких Colossal, Axie InfinityOpenSea, Dapper Labs (NBA Top Shot), Yield Guild Games, Harmony, Alien Worlds, Star Atlas та інші.

Нагадаємо, у липні Animoca Brands залучила $75 млн при оцінці $5,9 млрд. Кошти надали Kingsway Capital, Alpha Wave Ventures, 10T, SG Spring Limited Partnership Fund, Generation Highway Ltd, Cosmic Summit Investments Limited та Liberty City Ventures.

Фінансування стало продовженням січневого раунду, під час якого фірма зібрала близько $359 млн.

У березні 2022 року Temasek брала участь у раунді стартапу Immutable з фокусом на Web3-ігри на $200 млн.

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTERSource link