ruxus – Aptos залучив $150 млн, Unstoppable Domains – $65 млн

130

Криптовалютна індустрія приваблює дедалі більше інституційних гравців. Про це говорять і нові інвестиції в інфраструктуру, і все більш пильна увага, яку компанії виявляють до біткоїну як класу активів. Найважливіші події останніх тижнів – в огляді ForkLog.

FTX Ventures та Jump Crypto підтримали Aptos у раунді на $150 млн

Команда «блокчейна, що масштабується для мільярдів людей» Aptos закрила раунд фінансування Серії A на $150 млн.

Його очолили FTX Ventures та Jump Crypto за участю Apollo, Griffin Gaming Partners, Franklin Templeton, Circle Ventures, Superscrypt від Temasek, Andreessen Horowitz та Multicoin.

“Aptos може стати надійною основою для Web3. Він дозволить користувачам з усього світу відчути переваги децентралізації», – заявив CEO проекту Мо Шайх.

З урахуванням посівного раунду у березні 2022 року стартап залучив $350 млн.

Unstoppable Domains залучив $65 млн при оцінці $1 млрд

Децентралізований реєстратор доменів Unstoppable Domains закрив раунд фінансування Серії A у розмірі $65 млн. Інвестори оцінили стартап у $1 млрд.

Раунд очолила фірма венчурна Pantera Capital. Серед учасників – Alchemy Ventures, Spartan Group, OKG Investments, Polygon, CoinDCX, CoinGecko та інші.

Залучені кошти спрямують на стимулювання інновацій у продуктах та розширення партнерських відносин у сфері Web3.

Unstoppable Domains – провайдер NFT-доменів. Кожне ім’я є невзаємозамінним токен (NFT), випущений в мережі Polygon. Згідно з прес-релізом, сервіс зареєстрував 2,5 млн імен, у тому числі в зонах “.bitcoin”, “.nft” і “.dao”.

DST Global Partners та Softbank підтримали ІІ-стартап MarqVision у раунді на $20 млн

Орієнтований на захист інтелектуальної власності стартап MarqVision закрив раунд фінансування Серії A у розмірі $20 млн.

У ньому взяли участь DST Global Partners, Atinum Investments, Softbank Ventures, Bass Investment та Y-Combinator.

MarqVision позиціонується як SaaS-платформа з урахуванням штучного інтелекту. Система відстежує ринки електронної комерції та NFT, виявляючи підроблену продукцію.

Орієнтована на соціальні ініціативи блокчейн-компанія Topl залучила $15 млн.

Компанія Topl, що надає блокчейн-рішення для відстеження та монетизації ініціатив у сфері соціального впливу, залучила $15 млн у раунді фінансування Серії А.

Його спільно провели Mercury, Republic Asia та Cryptology Asset Group. Засновник фірми Кріс Джорджен повідомив, що у 2020 році під час посівного раунду було зібрано $5 млн.

Проект допомагає підприємствам, які прагнуть відстежувати продукти, що відповідають принципам сталого розвитку та враховують соціальний ефект.

Залучені кошти спрямують на наймання нових співробітників та виконання трьох ключових аспектів дорожньої карти: передача управління блокчейн-спільноті та запуск додатків «відслідковуваність-як-послуга» та «реєстрація-як-послуга» для вуглецевих кредитів.

KuCoin залучила стратегічні інвестиції від SIG на суму $10 млн

Криптовалютна біржа KuCoin залучила $10 млн стратегічних інвестицій від американської трейдингової компанії Susquehanna International Group

Залучені кошти спрямують на оновлення інфраструктури платформи, розширення продуктової лінійки та наймання співробітників.

KuCoin планує надати нові сервіси в Азії, Європі та інших регіонах.

Root Protocol на базі зламаного сервісу Beanstalk залучив $9 млн

Проект маркетплейсу для ринків фінансів, прогнозування та торгівлі Root Protocol залучив $9 млн під час посівного раунду фінансування.

У ньому взяли участь Road Capital, Nima Capital, Soma Capital, Manifest Crypto та інші інвестори.

Root створюється поверх протоколу стейблкоіна Beanstalk, у квітні втратив близько $181 млн внаслідок злому системи управління.

Beanstalk випускає стабільну монету Bean під кредитне забезпечення. Інвестори купують боргові зобов’язання протоколу, куди нараховується відсотковий доход.

Команда Root прагне розширити використання монети з новими ринками на кшталт відсоткових свопів на прибутковість або беттінг-платформ.

Залучені кошти спрямують на прямі інвестиції у Beanstalk та аудит власного протоколу.

Емітент Bean планує перезапустити на 6 серпня. Розробники Root розраховують уявити свій продукт у жовтні.

NFT-маркетплейс OneOf залучив понад $8 млн

Музична NFT-платформа OneOf привернула стратегічні інвестиції у сумі понад $8 млн.

У раунді взяли участь Amex Ventures, Snow Hill Ventures, Sangha Capital, Chain Link Crypto Fund та інші. З урахуванням нового інвестраунду, сума залучених OneOf коштів перевищила $72 млн.

Компанія позиціонує себе як «екологічну NFT-платформу» на базі блокчейну Tezos, розроблену для музичної спільноти.

Блокчейн-стартап колишнього співробітника Coinbase залучив $4,5 млн.

Стартап по роботі з блокчейн-даними Coherent, заснований екс-співробітником Coinbase Карлом Кортрайтом, зібрав $4,5 млн під час посівного раунду фінансування.

Інвестиції надали Kindred Ventures, Matchstick Ventures та Foundry Group. Серед інших учасників – Coinbase Ventures, Alchemy, Chapter One та Ден Ромеро, один із перших співробітників американської біткоін-біржі.

Кортрайт заснував Coherent у квітні 2022 року після чотирьох років роботи у Coinbase. У компанії він обіймав посаду старшого інженера-програміста та виступав членом венчурного підрозділу.

За його словами, Coherent працює над API, який дозволить розробникам створювати програми та пропонувати нові функції, використовуючи свої дані.

За його словами, платформа приверне наступний мільярд користувачів у криптоіндустрію. Команда із п’яти осіб планує запустити інструмент у вересні.

Dragonfly Capital очолила інвестраунд DeFi-проекту Debt DAO

Інвестиційна компанія Dragonfly Capital очолила посівний раунд стартапу Debt DAO у розмірі $3,5 млн.

Фінансування також надали GSR, Numeus та Fasanara Capital. До них приєдналися шість бізнес-ангелів, у тому числі колишній техдиректор Coinbase Баладжі Срінівасан та Девід Пост із Chainlink Labs.

Debt DAO позиціонує себе як децентралізований маркетплейс, що поєднує усі елементи екосистеми боргового фінансування для сектору DeFi.

Також на ForkLog:

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTERSource link