ruxus – Argo Blockchain залучить £24 млн для поповнення оборотного капіталу

78

Британська майнінгова компанія Argo Blockchain має намір залучити £24 млн через покупку неназваним стратегічним інвестором 87 млн ​​звичайних акцій.

Згідно із заявою, фірма зіткнулася зі скороченням прибутковості та грошового потоку через несприятливі ринкові умови. У компанії вирішили вжити низку заходів для поповнення оборотного капіталу.

«Наша прибутковість постраждала з двох сторін: від підвищення цін на енергоносії та зниження котирувань біткоїну, що призвело до нестачі коштів», — пояснив CEO Argo Пітер Уолл.

Щодо купівлі акцій сторони підписали угоду, яка не зобов’язує. У разі завершення угоди частка інвестора в Argo складе 15,46%, він отримає два місця у раді директорів із семи членів.

Серед інших кроків компанія досягла домовленості з NYDIG про внесення змін до чинна кредитна угода. Очікується, що їх реалізація дозволить Argo вивільнити близько £5 млн. Закрити операцію передбачається протягом кількох найближчих тижнів.

Лондонська фірма також уклала договір на продаж 3400 нових біткоін-майнерів Antminer S19J від Bitmain. За обладнання із загальним хешрейтом ~340 PH/s компанія отримає £6 млн. Argo встановить пристрої для третьої сторони у дата-центрі Helios у Техасі (США) на умовах платного хостингу.

Незважаючи на реалізацію партії обладнання, у компанії планують досягти до кінця жовтня хешрейту 2,9 EH/s.

“Припускаючи, що всі операції будуть завершені, ми впевнені, що у нас є ліквідність і баланс, щоб прожити наступні 12 місяців”, – наголосив Уолл.

На момент написання акції Argo на Лондонській фондовій біржі (LSE) обвалилися майже на 15%. З початку року котирування компанії впали на понад 75%.

Дані: LSE.

Нагадаємо, у вересні аналітики Arcane Research дійшли висновку, що публічні майнінгові компанії зберігають фінансову стійкістьнезважаючи на несприятливі ринкові умови.

Однак переважна більшість із них відобразили на балансі нерозподілений збиток, зазначили експерти. Винятком стала Argo.

У тому ж місяці не торгується на біржі Compute North подала заяву про банкрутство.

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTER

Source link