ruxus – Binance Labs інвестувала в інфраструктурний проект Ankr

162

Провайдер Web3-інфраструктури Ankr залучив стратегічні інвестиції від венчурного підрозділу біткоін-біржі Binance. Про це ForkLog повідомили представники проекту.

Ankr направить кошти на вдосконалення RPC-сервісу та на розробку стека інструментів розробника, включаючи Liquid Staking SDKWeb3 Gaming SDK та App Chains As Service.

Згідно із заявою, інвестиції Binance Labs на нерозкриту суму пролунали після значного внеску провайдера у розвиток та підтримку екосистеми. BNB Chain.

Команда Ankr створила основну інфраструктуру мережі, включаючи апгрейд клієнта Erigon, оновлення архівної ноди для блокчейну та розв’язання масштабування BNB Application Sidechain (BAS).

Наприклад, імплементація технології Ankr для Erigon дозволила знизити вимоги до ємності сховища на 75% та збільшила продуктивність RPC-запитів у 10 разів.

Проект також забезпечив компоннуемість DeFi-протоколів поверх мережі за допомогою BNB Liquid Staking. Платформа дозволяє власникам токена BNB формувати стратегії отримання доходу завдяки одночасному використанню. стейкінга, прибуткового фермерствакредитування та інші можливості.

“Ми зобов’язуємося підтримувати подальше масштабування BNB Chain, зміцнювати корисність токенів мережі за рахунок BNB Liquid Staking і розширювати екосистему BAS”, – прокоментував інвестиції операційний директор Ankr Раян Фан.

Нагадаємо, у травні венчурного підрозділу Binance інвестувало у стартап Persistence, що стоїть за рішенням для ліквідного стейкінгу pSTAKE.

У червні, на тлі спаду криптовалютного ринку, голова біржі Чанпен Чжао заявив, що компанія допоможе «добрим» криптопроектам пережити кризу. Пізніше він уточнив, що Binance веде відповідні переговори з більш ніж 50 компаніями.

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTER

[ad_2]

Source link