ruxus – Bitfarms повідомила про збиток у $142 млн за другий квартал

116

За підсумками другого кварталу Bitfarms з лістингом на Nasdaq та фондовій біржі Торонто зафіксувала чистий збиток у розмірі $142 млн. За квітень-червень майнінгова компанія видобула 1257 BTC, говориться у прес-релізі.

Загальний виторг становив $42 млн. Показник на 4% перевищив результат, отриманий у січні-березні. Хешрейт компанії зріс на 33% – до 3,6 EH/s.

За звітний період Bitfarms продала 3357 BTC на $69 млн. відмовилася від стратегії накопичення біткоїну. Виручені кошти фірма направила на скорочення кредитної лінії від Galaxy Digital до $38 млн.

“Вступаючи в другу половину 2022 року, ми зосереджені на забезпеченні нашого зростання та максимізації прибутковості”, – заявив президент і головний операційний директор Bitfarms Джефф Морфі.

Компанія також перенесла постачання та оплату частини обладнання для майнінгу на наступний рік.

“Ми оптимізували ресурси, відклавши капіталовкладення у розмірі $39 млн з четвертого кварталу 2022 року на 2023 рік”, – зазначив фінансовий директор організації Джефф Лукас.

Навесні аналітики Arcane Research увімкнули Bitfarms у п’ятірку найбільш переоцінених ринком публічних майнінгових компаній, згідно з розробленою ними метрикою. Лідером “антирейтингу” виявилася Marathon Digital Holdings.

Нагадаємо, у червні більшість публічних майнерів почало розпродувати запаси в біткоїні, ліквідувавши 14600 BTC.

У липні тенденція продовжилася: майнери реалізували 5767,9 BTC при сукупному видобуванні 3478 BTC.

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTERSource link