ruxus – Біткоїн знову повернувся на рівень $20 000 Від Investing.com

46


© Reuters.

Investing.com – Вартість в п’ятницю знову зросла вище за відмітку $ 20 000; при цьому криптовалютний ринок був за загальним відновленням ризикованих активів, оскільки долар відступив від 20-річного максимуму.

Найбільша у світі криптовалюта підскочила майже на 6% до $20 455,4 на 01:23 за східним часом (05:23 за Грінвічем), також піднявшись із рівнів, близьких до мінімумів 2022 року. Цього тижня токен додасть понад 6%.

В результаті загальна капіталізація ринку криптовалют знову перевищила позначку $1 трлн, хоч і незначно.

Відновлення біткоїну значною мірою призвело до ослаблення долара, який ще більше зійшов з 20-річного піку, досягнутого на початку тижня. Зниження прибутковості казначейських облігацій у поєднанні з більшим, ніж очікувалося, підвищенням ставки Європейським центральним банком сприяло послабленню долара.

Інші криптовалюти також відновились. Друга після біткоїну криптовалюта — ефіріум — зросла на 4,4% до більш ніж 3-тижневого максимуму $1704, тоді як багато інших дрібніших альткоїнів також виросли.

значною мірою перевершив свої криптовалютні аналоги за останній місяць напередодні майбутнього переходу на модель доказу частки. Внаслідок цього переходу, який отримав назву «злиття», токен відмовиться від майнінгу на користь стейкінгу, що значно знизить енергоспоживання і потенційно зробить його більш доступним.

Але хоча криптовалютний ринок, здавалося, відновлюється, інвестори побоюються швидкого розвороту на найм у найближчій перспективі.

Глава Федеральної резервної системи США Джером Пауелл заявив у четвер, що банк і надалі різко посилюватиме свою монетарну політику для боротьби з інфляцією. Його коментарі змусили трейдерів підвищити очікування щодо підвищення ставки ФРС на 75 базисних пунктів наприкінці місяця.

Зростання відсоткової ставки багато в чому пояснює різкі втрати цьогорічного криптовалюту, оскільки ФРС припинила свою 2-річну надм’яку монетарну політику.

Оскільки більшість інших великих центральних банків також підвищують відсоткові ставки, можливості значного відновлення криптовалют в короткостроковій перспективі обмежені.

Автор Амбар Уоррік

Слідкуйте за нашими новинами у соціальних мережах: Telegram, «ВКонтакті» і «Однокласниках».Source link