ruxus – Bybit представила низькоризиковий продукт Shark Fin

48

Криптовалютна біржа Bybit додала структурний продукт Shark Fin на платформу керування активами Bybit Earn. Про це Forklog повідомили представники торгового майданчика.

Shark Fin – продукт на основі опціонів із гарантованою мінімальною прибутковістю. Розмір додаткового прибутку залежить від вартості базового активу на момент експірації.

на Bybit Earn представлені бичачі та ведмежі Shark Fin з термінами експірації 7, 14 та 21 день.

“Цей інструмент ідеально підходить користувачам, яким потрібні низькоризикові інвестиції з регулярним інтервалом розрахунку”, – коментує співзасновник і CEO Bybit Бен Чжоу.

Користувачі можуть вносити стейблкоіни Tether (USDT) або USD Coin (USDC). Мінімальна сума інвестиції – 100 USDT або 100 USDC. Верхнього кордону немає, але кількість доступних передплат обмежена.

Приклад: користувач купує бичачий Shark Fin BTC з діапазоном $44 000-$48 000. Залежно від вартості біткоїну на момент експірації прибутковість складе:

  • 2% річних за $42 000;
  • 14% річних за $47 000;
  • 8% річних за $50 000.
Графік прибутковості бичачого Shark Fin. Джерело: блог Bybit.

Bybit — криптодеривативна біржа із підтримкою понад 230 торгових пар. Користувачам доступні спотові та ф’ючерсні ринки, сервіси стейкінгу та DeFi-майнінгу, а також NFT-маркетплейс та P2P-торгівля.

Нагадаємо, у червні Bybit запустила пули для майнінгу ліквідності з прибутковістю до 30% річних.

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTER

Source linkSource link