ruxus – CEO Ava Labs назвав «маренням» звинувачення CryptoLeaks у тиску на конкурентів

151

Глава компанії Ava Labs, що стоїть за блокчейном Avalanche, Емін Гюн Сірер спростував звинувачення з боку CryptoLeaks у використанні юридичної фірми для боротьби з конкурентами.

за затвердження видання, що компанія уклала “секретний договір” з американською фірмою Roche Freedman, щоб “гангстерським способом” використовувати правову систему для “атаки та заподіяння шкоди криптоорганізаціям”.

У опублікованих CryptoLeaks відеороликах нібито адвокат Кайл Рош докладно розповідає про взаємини та партнерство з Еміном Гюн Сірером та Кевіном Секніки, головним операційним директором Ava Labs.

У CryptoLeaks заявили, що Рош та Roche Freedman уклали угоду щодо надання юридичних послуг в обмін на токени AVAX та акції криптокомпанії. Фірма нібито взяла на себе зобов’язання використовувати «судовий процес як інструмент для порушення роботи конкурентів і звертати на останні увагу регуляторів» начебто SEC або CFTC.

За даними CryptoLeaks, відносини між Рошем та Гюн Сірером почалися в академічних колах, у 2019 році вони разом в’їхали у коворкінг. Приблизно тоді й була угода, передбачає видання.

“Ми уклали угоду, за якою я погодився надати юридичні послуги в обмін на певний відсоток від пропозиції токенів”, – заявив на відео Рош.

В іншому уривку юрист зізнався, що вони використовували судові послуги як «стратегічний інструмент для підтримки Ava Labs».

«Я подаю до суду на половину компаній у цій сфері, я знаю, куди рухається ринок. Думаю, я один з 10 найкращих [криптоэкспертов] в світі. Я бачив нутрощі кожної криптокомпанії», – сказав адвокат на відео.

У CryptoLeaks зазначили, що подання позову дозволяє запросити доступ до внутрішніх конфіденційних даних відповідача. Переважний метод Roche Freedman – використовувати групові дії.

Колективний позов є «захищеною промовою», що дозволяє фірмі робити неправдиві заяви без побоювань відповідальності. Фінансові ризики також обмежуються прямими витратами, і відповідачі що неспроможні вимагати відшкодування витрат у разі перемоги.

«Як можна було повірити у щось настільки безглузде, як марення теорії змови на CryptoLeaks? Ми ніколи не будемо займатися незаконною, неетичною і просто неправильною поведінкою, про яку йдеться в цих корисливих відео та підбурювальних статтях. Наші технології та команда говорять самі за себе», — відповів на публікацію Ґюн Сірер.

Викладач Школи права університету Берклі Джей Ніколас Гросс прокоментував розслідування Cryptoleaks:

«Кожен юрист має “особливу” домовленість із клієнтом і зобов’язаний ревно представляти інтереси останнього у межах етики. Кожному юристу платять у формі, яку забезпечує клієнт, — гроші чи акції. Кожен юрист позивається до конкурентів свого підопічного».

Однак у CryptoLeaks з посиланням на визнання Роша стверджують, що Гюн Сірер використовував юридичні послуги для переслідування турецького експерта, який приїхав до США, з яким у нього був давній конфлікт.

У виданні вважають, що участь фірми (тоді ще під назвою Roche Cyrulnik Freedman) у справі родичів Дейва Клемана проти Крейга Райта також пов’язане з особистими інтересами глави Ava Labs.

Згідно з виданням, кілька місяців тому Рош говорив про 25 колективних позовів, які веде його фірма. У квітні стало відомо про 11 криптокомпаній, включаючи Binance, BitMEX, KuCoin та Tron Foundation, які зіткнулися із груповими претензіями від Roche Cyrulnik Freedman.

За даними CryptoLeaks, колишнього партнера Джейсона Цирулніка [Jason Cyrulnik] виключили із компанії голосуванням, щоб позбавити його частки в угоді з Ava Labs.

Нагадаємо, у червні Roche Freedman подала позов проти Binance.US та CEO компанії Брайана Шредера від імені інвесторів LUNA та TerraUSD.

У липні метою фірми стали ключові учасники екосистеми Solana, яких від імені інвесторів юристи звинуватили у незаконному продажу цінних паперів у вигляді токена SOL.

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новина криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTER

Source link