ruxus – Чарльз Хоскінсон посварився з розробниками через The Merge

91

Перехід мережі Ethereum на алгоритм консенсусу Proof-of-Stake (PoS) виявився запізнілим. Про це заявив засновник Cardano Чарльз Хоскінсон.

Хоскінсон відреагував на заяви розробника Евана Ван Несса, який висловив, як він сам висловився, непопулярну думку, що злиття могло відбутися раніше.

З останнім погодився співзасновник Ethereum Віталік Бутерін. Він зазначив, що команда могла реалізувати задумане на базі NXT ще 2018 року.

На думку Хоскінсона, у мережі другої з капіталізації криптовалюти мали імплементувати протокол Snow Whiteякий одним із перших забезпечив комплексні формальні докази безпеки PoS-алгоритмів.

2020 року засновник Cardano в інтерв’ю Cointelegraph заявив, що його ідеї щодо технічних оновлень у мережі Ethereum з 2014 року були кращими, ніж реалізоване розробниками на той момент.

У відповідь на цю репліку Ван Несс нагадав, що засновника Cardano звільнили з Ethereum Foundation через шість місяців через його погану поведінку і відсутність значного технічного внеску.

Незадовго до цієї суперечки Хоскінсон звинуватив розробників Ethereum в ігноруванні Ouroboros – реалізованої в Cardano варіації PoS-блокчейну – протягом останніх п’яти років.

У відповідь екс-співробітник Ethereum Foundation Хадсон Джеймсон нагадав Хоскінсону, що Віталік Бутерін оцінював його пропозицію. Команда відмовилася від роботи з ним через його «відносини та дії як особи проекту Cardano», а також конфлікти в минулому.

Нагадаємо, 23 вересня команда Input Output Global (IOG) успішно активувала оновлення Vasil в основній мережі Cardano.

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTER

Source link