ruxus – Чжао спростував чутки про проблеми з ліквідністю на Binance

215

cz_4-min
cz_4-min

Криптовалютна біржа Binance має достатню ліквідність, щоб у разі необхідності всі клієнти могли вивести 100% своїх активів. Про це розповів голова компанії Чанпен Чжао. Bloomberg.

«Люди можуть вивести 100% активів, які вони мають на Binance. У нас не буде проблем будь-якого конкретного дня», — заявив він в інтерв’ю CNBC.

Слова Чжао стали відповіддю на побоювання спільноти щодо недавнього відтоку коштів із платформи.

За словами голови Binance, біржа не працює за моделлю. часткового банківського резервуванняколи на платформі кредитної організації зберігається лише частина депозитів. Він наголосив, що активи користувачів забезпечені один до одного.

Чжао пояснив, що компанія не провела повну фінансову перевірку, оскільки багато аудиторів побоюються працювати з криптовалютами, а деякі не знають як вивчати діяльність криптовалютних бірж.

Раніше низка експертів заявила про тривожних сигналах у звіті Mazars про резерви Binance. Зокрема, аналітики поставили під сумнів надійність систем ліквідації біржі, які необхідні для покриття маржинальних вимог, та наголосили на відсутності прозорості її корпоративної структури.

Згідно The BlockЧжао також прояснив ситуацію з обмеженням виведення стейблкоїну USD Coin (USDC) у деяких мережах. За його словами, проблема була пов’язана з нью-йоркським банком, який Binance використовує для обміну Binance USD (BUSD) на USDC — на той час установа не працювала.

«У нас є необхідні для конвертації активи. Немає жодної маржі, немає левериджу, нам просто потрібно було, щоб банки відкрилися. Коли вони закриті, а ви намагаєтесь зняти гроші, це не працює», – сказав він.

Глава компанії також заявив, що у Binance немає проблемних венчурних інвестицій, вона нікому не винна грошей і не є кредитором, який володіє непогашеними заборгованостями.

Нагадаємо, сенатор від Республіканської партії США Білл Хагерті заявив про тісні зв’язки Binance з китайським урядом. У розмові з ForkLog представник компанії назвав його дані «неточними» і наголосив, що біржа знаходиться «у дуже сильному фінансовому становищі».

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTER

[ad_2]

Source link

" " " "