ruxus – Compute North подала заяву на банкрутство

37

Майнінгова компанія та провайдер інфраструктурних рішень для хмарного майнінгу Compute North подала заяву про банкрутство. Її зобов’язання перед 200 контрагентами оцінюються в $500 млн., а активи — в діапазоні від $100 млн. до $500 млн.

CEO Дейв Перрілл пішов у відставку, але залишиться у раді директорів.

Фірма розробляє план щодо реструктуризації діяльності.

Як причина рішення Compute North послалася на ведмежий ринок, що триває, і зростання витрат на електроенергію.

Компанія Marathon Digital, яка використовує інфраструктуру Compute, уточнила, що продовжує роботу в звичайному режимі.

Аналогічну заяву зробили у Compass Mining.

Аналітик Bloomberg Девід Пен припустив, що проблеми Compute North виникли через затягування схвалення влади на запуск дата-центру потужністю 280 МВт у Техасі. Заявку подали ще у квітні. Компанія отримала дозвіл за умов погіршення ринкової кон’юнктури та скорочення доступу до ринків капіталу.

Нагадаємо, у липні 2021 року у Compute North анонсували розширення потужності дата-центрів до 1,2 ГВт із зведенням п’яти нових об’єктів. На той момент компанія управляла трьома підприємствами в Техасі, Небрасці та Південній Дакоті із сукупним показником 100 МВт.

У лютому 2022 року Compute North залучила $385 млн на розширення інфраструктури для майнінгу у США.

У квітні аналітики Arcane Research зазначили, що падіння ціни біткоїну та зростання хешрейту вплинуть на прибутковість видобутку криптовалют.

У червні експерти констатували, що прибутковість від майнінгу впала до рівнів 2020 року.

Деякі компанії були змушені скорочувати біткоін-резерви. В липні тенденція продовжилася. Ситуацію посилила спека в Техасі, яка призвела до пікового споживання електроенергії та стрибка цін, змусивши компанії тимчасово. припинити діяльність.

У вересні в Arcane Research дійшли висновку, що незважаючи на несприятливі ринкові умови, громадські компанії промисловості зберігають фінансову стійкість.

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTER

Source link