ruxus – Crypto.com повернула 320 000 ETH, помилково перекладені на адресу Gate.io

64

Криптовалютна платформа Crypto.com повернула 320 000 ETH (~$396 млн за курсом на момент написання), які помилково переклала на адресу біржі Gate.io. Про це повідомив голова компанії Кріс Маршалек.

11 листопада Crypto.com розкрила інформацію про баланси гарячих та холодних гаманців. Згідно з дашбордом Nansen, платформа утримує понад $2,4 млрд у цифрових активах При цьому понад 22% коштів посідає мем-токен Shiba Inu (SHIB).

Резерви Crypto.com. Дані: Nansen.

Після цього деякі користувачі звернули увагу21 жовтня Crypto.com відправила 320 000 ETH (~82% Ethereum на балансі платформи) на адресу Gate.io. Маршалек заявив, що операцію виконано помилково.

«Це мало бути переміщено на нову адресу холодного сховища, але було відправлено на внесену до білого списку адресу зовнішньої біржі. Ми працювали з командою Gate, кошти повернуті до холодного сховища. Щоб запобігти повторенню подібних ситуацій, запроваджено нові процеси та функціонал», — написав він.

У Gate.io підтвердили повернення коштів. Засновник біржі Лі Хан зазначив, що опублікований звіт про стан резервів не зважає на отриману від Crypto.com криптовалюту, оскільки снапшот для аудиту виконано 19 жовтня.

На фоні банкрутства FTX Group криптовалютні біржі почали публікувати інформацію про резерви у цифрових активах. Зокрема, подібні звіти вже подали Binance і Huobi.

Нагадаємо, у листопаді Чанпен Чжао попередив про «каскадну» кризу у криптоіндустрії.

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTER

Source link