ruxus – «Дірка» в балансі Celsius Network склала $2,85 млрд

123

Зобов’язання криптолендингової платформи Celsius Network перевищують її активи на $2,85 млрд, згідно уточненої оцінки від 14 серпня.

Перший показник становить $6,67 млрд, другий — $3,83 млрд. Із загальних довірених інвесторами 100669 BTC компанія втратила 62853 BTC. “Обгорнута” версія криптовалюти формує майже дві третини сумарної заборгованості.

15 липня компанія повідомила, що нестача капіталу не перевищувала $1,2 млрд.

Оприлюднена інформація загрожує додатковими проблемами Celsius Network. Дані здатні підтвердити побоювання, що керівництво платформи могло навмисно вводити кредиторів в оману та надавати суду неправильні відомості.

Нагадаємо, 13 липня Celsius подала до суду Нью-Йорка заяву про неспроможність відповідно до Глави 11 Кодексу США про банкрутство.

19 липня компанія представила план реорганізації бізнесу. Він передбачає спрямування прибутку дочірньої майнінгової компанії на відшкодування втрат користувачам та виплати кредиторам. До цього Celsius Mining подала в SEC заявку на проведення IPO.

12 серпня стало відомо, що комітет кредиторів Celsius Network під час засідання суду з питань банкрутства домігся заборони компанії на продаж частини видобутих біткоїнів.

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTER

Source link