ruxus – Dogecoin злетів слідом за Twitter на новинах про угоду Маска Від Investing.com

107


© Reuters

Investing.com — Для того, щоб уникнути судового процесу, який Ілон Маск міг програти, вчора він заявив у документі Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC), що завершить поглинання за ціною $54,2 за акцію, або $44 млрд.

Згідно з документами SEC, Маск у понеділок відправив листа до компанії Twitter, повідомивши про свій намір продовжити транзакцію. Тим часом Twitter опублікував заяву про те, що отримав лист, і сказав: «Компанія має намір закрити угоду за ціною 54,20 дол. за акцію».

Зіткнувшись з таким поворотом, акції Twitter виросли у вівторок більш ніж на 22%, закрившись на позначці $52, що трохи нижче за запропоновану Маском ціну покупки.
Але ці оголошення також вплинули на ринок криптовалют. Справді, відомий як улюблена криптовалюта Ілона Маска, злетів у той же час, що й акції Twitter.

DOGE піднявся з $0,06050 приблизно о 18:00 до нічного максимуму $0,06634 і зараз показує 10% приріст за 24 години, що робить його найефективнішою криптовалютою в топ-10.

Нагадаємо, що Dogecoin вже приймається компанією Ілона Маска Tesla Inc (NASDAQ:) для оплати продуктів мерчандайзингу. Тому шанувальники Dogecoin сподіваються, що сама криптовалюта так чи інакше з’явиться у Twitter під впливом нового глави соціальної мережі.

Справді, Ілон Маск неодноразово публікував твіти на підтримку Dogecoin, які, незважаючи на їхній гумористичний характер, більшу частину часу часто надавали сильний «бичачий» вплив на ціну DOGE.

Крім заявленої прихильності Ілона Маска до Dogecoin, сподівання, що ця криптовалюта інтегрована в Twitter, дає й інша більш конкретна інформація. Справді, як зазначив Techcrunch 29 вересня, записи телефонних розмов Ілона Маска було оприлюднено у рамках підготовки судового процесу проти Twitter.
Однак, ці записи розкрили кілька ідей Ілона Маска для соціальної мережі.

“У мене є ідея для системи соціальних мереж з блокчейном, яка виконує як платежі, так і короткі текстові повідомлення/посилання, такі як твіти, спам та боти. Свобода вираження думок гарантована”, – сказав Маск, згідно з записом.

Потім глава Tesla докладно зупинився на своїй ідеї, особливо згадавши Dogecoin:

«Мій план Б – це версія Twitter на основі блокчейну, де твіти інтегровані в транзакцію коментування, – сказав він Стіву Девісу, президенту The Boring Company. — Таким чином вам доведеться платити, можливо, 0,1 DOGE за коментар чи репост цього коментаря».

Окремо у квітні під час розмови з аргентинським користувачем Twitter про вартість Twitter Blue, служби передплати преміум-класу, генеральний директор Tesla запропонував дозволити користувачам щомісяця платити $3 у Dogecoin.

Нагадаємо, що через кілька тижнів після того, як 25 квітня Маск заявив про свій намір купити Twitter, він швидко спробував відмовитися, пославшись на відсутність прозорості з боку Twitter щодо спаму та підроблених даних акаунту.

Внаслідок цього Twitter подав до суду на Маска, щоб змусити його завершити покупку. Суд мав відбутися 17 жовтня. Ходять чутки, що придбання Twitter Маском може бути завершено вже в п’ятницю, що може дати Dogecoin додатковий імпульс.

Слідкуйте за нашими новинами у соціальних мережах: Telegram, «ВКонтакті» і «Однокласниках».Source link