ruxus – Екс-комісар CFTC увійшла до ради директорів FTX US Derivatives

117

Колишній комісар CFTC Джилл Соммерс увійшла до складу Ради директорів криптовалютної біржі FTX US Derivatives. Про це повідомили представники компанії.

В даний час Соммерс є старшим радником Patomak Global Partners, членом правлінь Ініціативи з етики та дотримання нормативних вимог та некомерційної організації Everyone Wins! DC. Раніше вона два терміни поспіль, до липня 2013 року, обіймала посаду комісара CTFC.

Соммерс також має досвід роботи в індустрії деривативів, у тому числі як директор з політики та глави зв’язків з урядом ISDA та керуючого директора з регуляторних питань CME.

З моменту запуску в 2017 році FTX US Derivatives, раніше відома як LedgerX, зробила криптовалютні опціони та своп-контракти доступними для інвесторів цілодобово та без вихідних. Її пропозиції включають фізичне врегулювання всіх контрактів, можливості блокової та алгоритмічної торгівлі для інституційних інвесторів.

Нагадаємо, у 2019 році LedgerX отримала ліцензію авторизованого ринку деривативів від CFTC

У серпні 2021 року американська «дочка» біткоін-біржі FTX придбала LedgerX.

В даний час FTX US Derivatives має ліцензії спеціалізованого контрактного ринку, клірингового центру деривативів та дозвіл на виконання свопів від CFTC.

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTER

Source link

[ad_2]

Source link