ruxus – Експерт попередив про ризики зниження біткоїну до $10 000

36

Трейдер під псевдонімом filbfilb в інтерв’ю Cointelegraph допустив падіння біткоїну з поточних рівнів до $10 000–$11 000. У 2018 році він отримав популярність завдяки коректному прогнозу завершення ведмежого ринку.

За словами фахівця, біткоїн став сильно корелювати з Nasdaq, який перебуває під величезним тиском через політику ФРС. Перша криптовалюта поводиться як ризикований актив, а не як страховка проти інфляції.

Filbfilb зазначив, що майбутня зима стане серйозним випробуванням для жителів і політиків Євросоюзу, наслідки якої негативно позначаться на ходлерах. Важливим буде те, як країни Старого Світу зможуть упоратися з енергетичною кризою.

За його словами, все в руках дипломатів, які можуть запобігти надзвичайній ситуації. В іншому випадку на ризикові активи чекає непросте майбутнє, що позначиться і на позиціях криптовалют. Важливим є діалог з Росією та НАТО — чим раніше він почнеться, тим вище буде мінімум біткоїна, наголосив експерт.

На відміну від попередніх ведмежих фаз, цього разу все трохи інакше в контексті драйверів. З погляду технічної картини, навпаки, йде типова корекція не більше звичайного тимчасового горизонту. Через відсутність великого проторгування в зоні $10 000–$20 000, падіння може тривати аж до $10 000–$11 000.

Трейдер назвав «очевидним» ралі біткоїну у першому кварталі 2023 року. Він бачить для цього дві причини:

  • перша – сезонний фактор. Нисхідні тренди закінчуються через 1000 днів після халвінгу (цей термін настане на початку наступного року);
  • друга — зміна настроїв на позитивні, виходячи з теорії ігор. Із ймовірністю 2/3 експерт припустив, що Європа витримає зиму, оскільки якщо справи підуть погано, це збільшить ймовірність діалогу, який принесе стабільність у короткостроковій перспективі.

Фахівець також прокоментував майбутній The Merge у мережі Ethereum. Він зазначив, що скорочення емісії активу може призвести до зростання монети. У той же час експерт не виключив дамп після самої події, пославшись на реакцію біткоїну після халвінгу, який за своїм ефектом схожий на злиття.

Співрозмовник видання нагадав про майбутній звіт щодо інфляції в США 13 вересня.

Позитивні новини та спрацювання аксіоми «купуй на чутках, продавай за фактом» можуть призвести до випереджальної динаміки біткоїну. Надалі, за умови відсутності проблем після The Merge, перевага буде на боці Ethereum, додав він.

Нагадаємо, у серпні біткоїн майже вдвічі перевершив за падінням другу з капіталізації криптовалюту.

7 вересня котирування біткоїну вперше з середини липня опустилися до позначки $18 500. Через два дні ціна цифрового золота повернулася на позначки вище $21 000.

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTERSource link