ruxus – FTC виступила проти угоди Microsoft та Activision Blizzard

204

Microsoft-min
Microsoft-min

Федеральна торгова комісія США (FTC) подала позов з вимогою заблокувати угоду Microsoft щодо купівлі розробника та видавця відеоігор Activision Blizzard за $68,7 млрд.

FTC назвала операцію «найбільшою в історії Microsoft» та індустрії відеоігор. На думку агентства, придбання Activision Blizzard призведе до недобросовісної конкуренції з боку корпорації, маніпулювання цінами та заподіяння збитків споживачам.

«[Покупка разработчика] дозволить Microsoft придушити конкурентів ігрових консолей Xbox і бізнесу з підписки та хмарних ігор, що швидко росте», — йдеться в заяві.

У січні корпорація оголосила про покупку Activision Blizzard і заявила, що це «надасть будівельні блоки для створення метавсесвіту». У відкритому листі співробітникам CEO видавця відеоігор Боббі Котік зазначив, що спільно двом компаніям буде легше конкурувати з іншими учасниками ринку за лідерство з розвитком віртуальних світів.

У серпні генеральний директор Xbox Філ Спенсер висловив інтерес до розвитку віртуальних світів За його словами, геймери перебувають у метавсесвітах протягом останніх 30 років.

Нагадаємо, у вересні фонд Microsoft M12 інвестував у Web3-платформу Space and Time у раунді на $20 млн

Раніше засновник корпорації Білл Гейтс заявив, що за два-три роки більшість віртуальних зустрічей проходитимуть у метавсесвітах.

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTER

Source link