ruxus – Глава Банку Фінляндії розкритикував криптовалюти

43

Ціни на криптовалюти роздмухуються «помилками щодо монетарної економіки» та теоріями змови, тоді як CBDC мають імунітет до волатильності і їм можна беззастережно довіряти. Про це заявив голова ЦБ Фінляндії Оллі Рен. CoinDesk.

«Хтось жартував, що національна цифрова валюта – вирішення проблеми. Я не є їхнім шанувальником, але переконаний, що недоброзичливці несправедливо применшують потенційні переваги СBDC.», – Заявив він.

Рен звернув увагу на потенційні ризики переходу до більш цифрової економіки в контексті зростання крипторинка за останні п’ять років.

Управитель висловив думку, що висока волатильність подібних активів лише частково зумовлена ​​впливом грошово-кредитної політики.

«Центробанки повинні підготуватися до моменту, коли потрібно забезпечити конвертованість у CBDC. Ми повинні пам’ятати, що надійний та безпечний доступ до грошей центрального банку є основою цінової та фінансової стабільності», – пояснив він.

Рен повторив позицію ЄЦБ про те, що цифровий євро стане гарантією збереження відомства як якоря валютної системи ЄС.

Раніше регулятор вказав залежність успіху CBDC від ступеня її прийняття.

Нагадаємо, ініціатива щодо випуску цифрового євро виникла у листопаді 2019 року. У жовтні 2020 року ЄЦБ опублікував всеосяжний звіт на цю тему.

У травні 2022 року член правління регулятора Фабіо Панетта припустився випуск CBDC до 2026 року.

Пізніше урядовець повідомив, що ЄЦБ обмежить емісію цифрового євро на рівні 1,5 трлн..

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTERSource link