ruxus – Greenidge за квартал отримала збиток у $107,9 млн

55

Майнінгова компанія Greenidge Generation переглянула плани експансії до Техасу на тлі отриманих за другий квартал збитків у $107,9 млн.

Згідно прес-релізуВтрати виникли в основному через переоцінку біткоін-резервів та екологічних зобов’язань.

Дохід Greenidge за звітний період становив $31,2 млн, компанія видобула близько 621 BTC (230 BTC – за червень).

За словами CEO Джеффа Кірта, падіння котирувань біткоїну приблизно на 60% за квартал і різкий стрибок світових цін на енергоносії створили «складне середовище» для бізнесу.

«Раптові зміни в економіці майнінгу змусили нас переорієнтувати стратегію у бік розумного пріоритету ліквідності та збереження капіталу, а не агресивного зростання. В результаті ми вирішили призупинити плани розробки деяких додаткових ділянок на ринку. [основного энергооператора Техаса] ERCOT і, натомість, зосередитися на двох діючих об’єктах у штатах Південна Кароліна та Нью-Йорк», — заявив Кірт.

На 30 червня парк Greenidge налічував близько 27 500 майнерів із загальним хешрейтом ~2,5 EH/s. У компанії розраховують, що до першого кварталу 2023 обчислювальні потужності досягнуть ~3,6 EH/s.

«Наш план розвитку повністю фінансується за рахунок коштів на балансі і практично все необхідне обладнання закуплено. Інфраструктура, що залишилася, вимагатиме менше $7,5 млн», — зазначив голова фірми.

Greenidge закінчила квартал, маючи у своєму розпорядженні ліквідні активи вартістю $67 млн ​​у вигляді грошових коштів і криптовалютних резервів. Компанія також внесла виробнику майнерів Bitmain депозит близько $92 млн на оплату обладнання, що закуповується. Необхідні для завершення контракту платежі у фірмі назвали “мінімальними”.

Майнінговий дата-центр компанії у Нью-Йорку розташований на гібридній електростанції, що їй належить.. У другому кварталі час безвідмовної роботи об’єкта становив 100%, незважаючи на необхідність періодичного техобслуговування. З початку року електростанція простоювала лише сім годин, підкреслили у Greenidge.

Нагадаємо, робота цього об’єкта викликала претензії у місцевих активістів та екологіввпевнених у його негативному впливі на навколишнє середовище

У 2022 році Верховний суд Нью-Йорка відхилив позов екозахисників до Greenidge.

Проте на початку червня екологи та член Асамблеї Нью-Йорка Ганна Келлес закликали губернатора штату Кеті Хокул. відкликати дозвіл на майнінг у компанії.

Келлес стала ініціатором законопроекту, що запроваджує дворічний мораторій на видобуток криптовалют з використанням електроенергії, що генерується з вуглецевих джерел.

Наприкінці квітня документ підтримали у нижній палаті Законодавчих зборів штату, а 3 червня – у Сенаті. Законопроект перебуває на підписі у губернатора.

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTERSource link