ruxus – Ізраїль розгорнув ІІ-турель на Західному березі річки Йордан

58

Влада Ізраїлю розгорнула дистанційно керовану турель на Західному березі річки Йордан, яка стріляє світлошумовими гранатами, сльозогінним газом та губчастими кулями. Про це пише Haaretz.

В рамках пілотної програми комплекс встановили над контрольно-пропускним пунктом у Хевроні, де часто стикалися палестинські демонстранти та ізраїльські військові.

“У рамках покращеної підготовки армії до протидії порушникам порядку в районі вивчається можливість використання дистанційно керованих систем для застосування затверджених заходів щодо розгону натовпу”, – заявив представник армії.

Він додав, що комплекс не включає дистанційне управління бойовою стріляниною.

Система, встановлена ​​на КПП у Хевроні. Дані: Haaretz.

Турель створила місцева оборонна фірма Smart Shooter. Компанія працює над автономними системами озброєння, у тому числі надбудовами для гвинтівок, що компенсують нездатність або небажання солдата прицілюватись.

Також Smart Shooter використовує системи штучного інтелекту для прямування за цілями та їх фіксації. На сайті виробника вказано, що компанія “поєднує просте в установці обладнання з передовим програмним забезпеченням для обробки зображень”.

Встановлена ​​в Хевроні турель не представлена ​​на інтернет-ресурсі Smart Shooter, проте там є інформація про два інші автоматичні пристрої, які можуть бути оснащені штурмовою гвинтівкою.

Нагадаємо, у листопаді 2021 року колишні ізраїльські військові розповіли про системі розпізнавання осіб, розгорнутої на Західному березі річки Йордан. Влада встановила складну систему камер по всьому Хеврону і відстежувала переміщення палестинців завдяки базі даних Blue Wolf.

Підписуйтесь на новини ForkLog у Telegram: ForkLog AI – Всі новини зі світу ІІ!

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTERSource link