ruxus – Кому буде доступний цифровий рубль на першому етапі: новини крипторинка Від Investing.com

72


© Reuters.

Investing.com – У Банку Росії розповіли подробиці впровадження цифрового рубля, а в ході “пілота” міжнародних криптоплатежів провели угоди на $22 млн – ці та інші важливі новини криптовалютного ринку в нашому огляді.

На першому етапі впровадження цифрового рубля не очікується відкриття гаманців нерезидентами. передає РБК. «У момент запуску цифрового рубля ми виходимо з того, що гаманці відкриватимуться лише російським резидентам. Наскільки швидко ми перейдемо до рішення цифрового рубля для нерезидентів, визначатиметься успішністю впровадження і зовнішньоекономічною обстановкою, що складається, наскільки це буде затребувано», — підкреслив Заботкін.

У ході пілотного запуску проекту з проведення транскордонних платежів у національних цифрових валютах m-CBDC Bridge було проведено понад 160 транзакцій на суму понад $22 млн., повідомляє видання fintechnews.hk. Інноваційний хаб Банку міжнародних розрахунків (BIS) у Гонконгу, а також центральні банки Гонконгу, Таїланду, Китаю та ОАЕ оголосили про успішне завершення першого пілотного проекту із використанням цифрових нацвалют.

Криптовалютна біржа Binance запустила майнінг токена PoW-форка у Binance Pool. Платформа розмістила інструкцію та всі необхідні для видобутку криптовалюти технічні дані на своєму сайті. Лістинг ETHW біржею не проводився, йдеться у повідомленні Binance. Також Binance не підтримує внесення коштів у ці токені. Активи, здобуті за допомогою майнінгу, будуть автоматично надходити в розділ гаманця пулу Funding Wallet.

Аукціонний будинок Christie’s відкрив власний NFT-маркетплейс під назвою Christie’s 3.0. Платформа буде працювати у мережі Ethereum. Аукціони будуть повністю проводиться з використанням технології блокчейн, включаючи післяпродажні транзакції, говориться на сайті компанії. Раніше один із найстаріших аукціонних будинків, уже неодноразово проводив продаж предметів NFT-мистецтва.

Засновник та генеральний директор Celsius Алекс Машинський пішов у відставку у зв’язку зі шквалом судових позовів та тиском Комітету незабезпечених кредиторів після банкрутства компанії. Машинський повідомив про свою відставку у вівторок, пише Bits.media.

Слідкуйте за нашими новинами у соціальних мережах: Telegram, «ВКонтакті» і «Однокласниках».

Текст підготував Тимур АлієвSource link