ruxus – МАГАТІ почало переговори щодо створення зони ядерної безпеки на ЗАЄС

84

Міжнародне агентство з ядерної енергії (МАГАТІ) розпочало ряд переговорів щодо створення зони ядерної безпеки на Запорізькій атомній електростанції (ЗАЕС), яку з березня 2022 року окуповано російськими військовими.

Про це повідомляє НАЄК “Енергоатом”.

Так, він провів зустріч із заступницею держсекретаря США з питань контролю над озброєнням та міжнародної безпеки Бонні Дженкінс.

“У центрі уваги – термінове створення охоронної зони ядерної безпеки на Запорізькій АЕС. Приоритетом залишається робота щодо забезпечення безпеки ядерних об’єктів України, і підтримка США високо цінується”, – написавши Гросі у Twitter.

Також Гросі у ході Генеральної конференції МАГАТІ провів зустріч з генеральним адміністраторм Комісаріату з атомної енергетики Франції Франсуа Жаком.

Вони, зокрема, обговорили енергетичну політику Франції та зусилля щодо захисту ядерних об’єктів в Україні.

Нагадаємо:

Гендиректор МАГАТІ Рафаель Гроссі повідомив, що в рамках 77-ї сесія Генасамблеї ООН триває робота над конкретними аспектами створення зони безпеки навколо Запорізької АЕС

Гендиректор МАГАТЕ Рафаель Гроссі пообіцявши збільшити кількість представників агентства на Запорізькій атомній електростанції.

Економічна правда

Source link

Source link