ruxus – Mazars провела аудит резервів Crypto.com

183

Cryptocom_NFT-min
Cryptocom_NFT-min

Міжнародна аудиторська компанія Mazars випустила звіт про резерви криптовалютної платформи Crypto.com.

7 грудня Mazars порівняла активи на адресах, підконтрольних Crypto.com, із балансами клієнтів. Кошти користувачів забезпечені відповідними обсягами активу, наголосили представники платформи.

«Proof-of-Reserves — важливий крок для всієї галузі до підвищення прозорості та початку процесу відновлення довіри. Crypto.com повністю віддана наданню клієнтам у всьому світі безпечних, надійних та сумісних засобів взаємодії з цифровими валютами», – заявив CEO компанії Кріс Маршалек.

Наприкінці листопада власну функцію Proof-of-Reserves анонсувала Binance. Вона дозволяє власникам біткоїну переконатись, що їхні кошти на платформі забезпечені відповідними обсягами активу. Передбачається, що рішення у майбутньому розшириться на інші криптовалюти.

Засновник Kraken Джесс Пауелл розкритикував ініціативу біржі. На його думку, інструмент не доводить наявності у неї біткоїнів більше, ніж зобов’язання щодо них перед клієнтами.

Команда Binance використовувала для об’єднання цих гаманців дерево Меркла. На думку засновника Ethereum Віталіка Бутерина, найкращий результат забезпечить застосування технології zk-SNARKs.

На початку листопада на фоні колапсу FTX Binance розкрила інформацію про власні криптовалютні резерви. Її приклад наслідував ряд інших майданчиків, включаючи Huobi, Bitfinex і Bybit.

Нагадаємо, Mazars проведе аудит резервів біткоін-біржі KuCoin, надавши докладну інформацію про забезпеченість активів користувачів, фонди та зобов’язання.

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTER[ad_2]

Source link

" " " "