ruxus – Мільярдер Девід Рубенштейн розповів про інвестиції в криптоіндустрію

108

Співзасновник Carlyle Group Девід Рубенштейн в інтерв’ю CNBC повідомив про особисті інвестиції у криптокомпанії та з оптимізмом оцінив перспективи індустрії, незважаючи на поточний спад ринку.

Мільярдер зазначив, що його впевненість підживлюється прагненням молодого покоління впроваджувати інновації.

«Молоді люди, як правило, мають інтелект і енергію, щоб запускати тренди. Це не сімдесятирічні, які кажуть: ”Давайте займемося персональними комп’ютерами”, — сказав Рубінштейн.

Інвестор також висловив сподівання, що державне регулювання позитивно вплине на розвиток галузі та не загальмує інновації.

«Прибічники криптовалют у Конгресі дуже сильні, і, як правило, вони досить республіканські та лібертаріанські. Індустрія навряд чи буде недостатньо впливовою, маючи справу із законодавцями», – вважає Рубенштейн.

У травні 2021 року мільярдер виключив зникнення криптовалютЗазначивши, що вони залишаться частиною фінансового ландшафту на довгі роки.

“Деякі інвестиції, пов’язані з блокчейном, і речі, пов’язані з криптографією, ймовірно, будуть з нами протягом деякого часу”, – повторив він своє твердження.

У березні мільярдер уточнив у підкасті Colossusщо інвестував над цифрові активи, а сервісні компанії промисловості.

У розмові з CNBC він не розкрив, у які конкретно криптофірми вклав гроші.

Відомо, що компанія Declaration Partners, інвестиційний консультант сімейного офісу Рубенштейна, у березні взяла участь у раунді на $200 млн для NFT-стартапу Immutable. У квітні фірма підтримала провайдера інфраструктури Paxos у раунді Серії D у розмірі $300 млн.

Нагадаємо, за перше півріччя 2022 року обсяг венчурних інвестицій у блокчейн-стартапи перевищив $30 млрдза даними Messari та Dove Metrics.

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTER

Source link