ruxus – Mt․Gox заборонить передачу вимог про повернення биткоинов

199

З 15 вересня збанкрутіла біржа Mt Gox зупинить прийом заявок щодо відшкодування коштів на користь третіх осіб у рамках процесу цивільної реабілітації. Про це йдеться в адресованому кредиторам листі.

Заборона продовжиться до закінчення базового терміну погашення. Конкретну дату визначить довірчий керуючий із реабілітації з дозволу суду.

На цей період поступка, передача або правонаступництво, надання застави або відчуження іншими способами вимог про реабілітацію заборонені. Згідно з документом, це необхідно «для забезпечення безпечних та надійних виплат».

Довірчий керуючий з реабілітації припинить прийом заяв про процедури передачі вимог через усі доступні канали зв’язку, включаючи Систему подання вимог про реабілітацію, електронну пошту, автономний режим та інші.

Дата погашення заборгованості у готівці може бути відкладена за рішенням суду у зв’язку із затримками на продаж криптовалюти.

Mt.Gox також попросила утриматися від передачі вимог про реабілітацію третій особі на зазначений період, щоб уникнути додаткових складнощів. Доступ для таких користувачів до системи обмежать, а зареєстровані заявки одержувачів, які заявили про передачу вимог, будуть видалені як недійсні.

Нагадаємо, колись найбільша біткоін-біржа Mt.Gox зазнала краху на початку 2014 року. Це сталося після інформації про її ймовірний злом і крадіжку 800 000 BTC ($480 млн на той момент).

Процес громадянської реабілітації запустили 2018 року.

У 2020 році піклувальник Mt.Gox Нобуяки Кобаяші подав план відшкодування коштів кредиторам до суду Токіо схвалив документ. На той момент на гаманці Mt.Gox зберігалося 137891 BTC.

Днями кредитори біржі спростували чутки про відшкодування коштів у рамках процесу громадянської реабілітації.

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новина криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTER

[ad_2]

Source link

" " " "