ruxus – На Філіппінах запустять сервіс переказів та платежів з використанням стейблкоїнів

124

Філіппінська компанія Direct Agent 5 (DA5), що керує однією з найбільших у країні мережею пунктів грошових переказів, спільно з компанією Broxus запустить послугу транзакцій з використанням стейблкоїнів. Інтеграція працюватиме на базі блокчейну Everscale. Про це ForkLog повідомили представники проекту.

DA5 використовуватиме стейблкоїн, прив’язаний до філіппінського песо. Транзакції можна буде проводити за допомогою QR-кодів. Крім того, партнери проекту планують відкрити мережу криптоматів із можливістю обміну стейблкоїнів на національну валюту Філіппін. За роботу машин відповідатиме компанія Everscash Bank, яка входить до об’єднання Everscale DeFi Alliance.

Засновник Broxus Сергій Шашев (ліворуч) та генеральний директор DA5 Реймонд Бебст (праворуч) підписують угоду про партнерство. Фото надане Broxus

«Партнерство між DA5 та Everscale змінить підхід до грошових переказів на Філіппінах. Завдяки використанню блокчейну ми нарешті зможемо запропонувати філіппінцям безпечніший спосіб відправлення грошей за малу частину вартості, яку за аналогічну послугу просять місцеві банки та традиційні фінансові сервіси. Ми також пишаємося тим, що станемо першою компанією, яка розгорне по всій країні мережу криптоматів — вони будуть розміщені у понад 2500 точках нашої мережі до кінця року», — заявив гендиректор DA5 Реймонд Бебст.

Засновник Broxus Сергій Шашев зазначив, що наразі вже в 11 державах розглядають Everscale як основу для випуску CBDC.

У червні 2022 року популярні в країнах Азії біржі криптовалют, KuCoin та Huobi, провели лістинг нативні монети Everscale.

Додамо, навесні 2021 року підтримку Everscale додала китайська блокчейн-платформа Blockchain Services Network (BSN), яку підтримує влада країни.

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTER

Source linkSource link