ruxus – OpenSea відмовився від підтримки потенційних форків Ethereum

110

У разі потенційно форка після оновлення The Merge невзаємозамінні токени в мережі Ethereum PoW не матимуть підтримки на маркетплейсі OpenSea. Про це повідомило керівництво платформи.

«Ми віддані винятковій підтримці токенів в оновленому ланцюжку PoS [Proof-of-Stake]. Ми готовимо продукт, щоб забезпечити плавний перехід. […] Ми будемо вести моніторинг, управління та комунікацію протягом усього процесу»– йдеться у заяві.

За даними Cryptoslamобсяг випущених у блокчейні Ethereum NFT оцінюється у $29,6 млрд.

Дані: Cryptoslam.

На початку серпня деякі біржі, включаючи Poloniex та MEXC, запустили торги токенами потенційних форків ETHPoS (ETHS) та ETHPoW (ETHW). Активи торгуються у вигляді боргових розписок IOU, випущених у прив’язці 1:1 до Ethereum.

Думки щодо підтримки можливого PoW-форка Ethereum у криптоспільноті розділилися. Наприклад, біржа криптодеривативів BitMEX запропонувала ф’ючерс на базі ETHPoW. У Huobi, Digifinex та OKX заявили, що вивчать можливість лістингу активу.

Мережа децентралізованих оракулів Chainlink відмовилася підтримати потенційний форк. Команда Frax Finance закликала спільнота не випускати алгоритмічний стейблкоїн FRAX в PoW-мережі.

Нагадаємо, експерти CoinShares скептично оцінили перспективи передбачуваного форку.

Співзасновник Ethereum Віталік Бутерін зазначив, що емітенти стейблкоїнів визначать майбутнє спірних хардфорків Ethereum.

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTER

Source link