ruxus – Організатори Kyiv Tech Summit запросять на хакатон донорів Unchain.Fund

45

Організатори хакатону Kyiv Tech Summit запустили акцію Donate to Participate Люди, які бажають приєднатися до форуму, але не є Web3-розробниками, можуть відвідати захід, пожертвувавши 150 USDT на користь Unchain.Fund.

Хакатон пройде з 6 по 9 вересня у Києві. Його учасники візьмуться за створення Web3-рішення для боротьби з наслідками військового вторгнення РФ в Україну.

Форум проводять благодійний фонд Unchain.Fund, децентралізована автономна організація UkraineDAO та соціальний метавсесвіт Atlantis World.

Спонсорами та партнерами Kyiv Tech Summit стануть NEAR, Aurora, Nym, Aragon, Consensys Academy, Amazon, Celo та низка інших компаній та блокчейн-проектів.

Не є розробниками учасники спільноти можуть перекласти Unchain.Fund 150 USDT та отримати запрошення на захід. Для цього необхідно заповнити спеціальну форму. У рамках акції роздадуть лише 90 квитків.

За словами організаторів, отримані в рамках донатів кошти допоможуть покрити витрати, пов’язані з проведенням хакатона. Гроші, що залишилися, передадуть постраждалим від війни українським дітям.

Нагадаємо, на хакатон уже звернув увагу засновник Ethereum Віталік Бутерінякий раніше відправляв донати на користь Unchain.Fund.

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTERSource link