ruxus – Ramp залучив $70 млн, а Archax – $28,5 млн

79

Криптовалютна індустрія приваблює дедалі більше інституційних гравців. Про це говорять і нові інвестиції в інфраструктуру, і все більш пильна увага, яку компанії виявляють до біткоїну як класу активів. Найважливіші події останніх тижнів – в огляді ForkLog.

Криптовалютний стартап Ramp залучив $70 млн

Інфраструктурний криптостартап Ramp залучив $70 млн у ході раунду фінансування Серії B. Його очолили Mubadala Capital та Korelya Capital за участю венчурної фірми Cogito Capital та чинного інвестора Balderton Capital.

Основним продуктом базується в Лондоні та Варшаві Ramp є набір для розробки платіжного ПЗ. Воно дозволяє користувачам купувати криптовалюти через дебетові та кредитні картки, банківські перекази та Apple Pay, як на платформі стартапу, так і поза нею.

За словами засновника Ramp Шимона Сипневича, 70% обсягу платежів припадає на Європу та США. Компанія розглядає варіанти розширення діяльності у Мексиці, Бразилії, Японії та Південній Кореї.

Британська криптобіржа Archax залучила $28,5 млн

Ліцензована британська біржа Archax залучила $28,5 млн за підсумками раунду фінансування Серії А.

Серед учасників: Bitrock Capital, Blockchain Coinvestors та Tezos Foundation. Раунд очолила інвестиційна фірма Abrdn. Остання управляє активами вартістю $619 млрд і є найбільшим акціонером біржі, що регулюється.

Archax надає інституційним інвесторам можливість зберігати та торгувати різними цифровими активами та цінними паперами.

Криптогаманець Braavos залучив $10 млн від Pantera Capital

Стартап Braavos, що стоїть за розробкою однойменного криптовалютного гаманця, залучив $10 млн у раунді фінансування під керівництвом Pantera Capital.

Серед інших інвесторів: Road Capital, BH Digital, DCVC, Crypto.com, Matrixport та Starkware.

На основі мережі другого рівня StarkNet для масштабування Ethereum від останнього стартапу з Ізраїлю створив своє криптовалютне комплексне рішення.

Команда гаманця прагне запропонувати користувачам можливість самостійного зберігання цифрових активів, максимально спростивши операції із seed-фразами та приватними ключами.

Програма доступна як у браузерній версії, так і в мобільній для пристроїв на iOS та Android. Braavos поєднує традиційні можливості зберігання та передачі активів з доступом до децентралізованих програм.

За словами CEO Braavos Мотті Лаві, свою місію розробники бачать “в усуненні перешкод для користувачів” при збереженні переваг “децентралізації та самостійного зберігання”.

Криптобанк Кейтлін Лонг залучив $7 млн

Криптовалютний банк Custodia (раніше Avanti) залучив $7 млн. Компанія не розкрила інформацію про інвесторів.

У березні 2021 року тоді ще називався Avanti стартап залучив $37 млн у рамках раунду фінансування Серії А. Інвесторами стали Binance.US, Coinbase Ventures, Morgan Creek Digital та інші установи.

Тепер загальний обсяг залученого Custodia фінансування сягнув $51 млн.

Web3-стартап Xternity залучив $4,5 млн у передпосівному раунді

Спеціалізується на Web3-інфраструктурі для геймінгу стартап Xternity залучив $4,5 млн за підсумками передпосівного раунду фінансування.

Його очолила венчурна фірма NFX, що спеціалізується на ранніх інвестиційних етапах. Серед інших учасників: Jibe Ventures, Flori Ventures, Secret Chord Ventures та vGames.

Стартап Xternity, що базується в Ізраїлі, покликаний допомогти видавцям ігор впроваджувати компоненти Web3, включаючи NFT. Для цієї мети фірма розробила no-code-платформу, що підтримує блокчейни Polygon, ImmutableX, Solana, BNB Chain, Celo та Ethereum.

В даний час у Xternity працює десять людей. Фірма планує поповнити штат ще п’ятьма розробниками.

NCsoft стала партнером розробника Sui після інвестицій на $15 млн

Стоячий за блокчейн-проектом Sui Web3-стартап Mysten Labs оголосив про стратегічне партнерство з південнокорейським розробником та видавцем онлайн-ігор NCsoft.

Заснована в 1997 році компанія відома в першу чергу ігровими франшизами Lineage, Aion, Guild Wars та Blade & Soul.

У рамках співпраці NCsoft інвестувала в Mysten $15 млн у ході раунду фінансування Серії В на $300 млн у вересні. Його очолила FTX Ventures, а оцінка стартапу за підсумками досягла $2 млрд.

Партнери розглянуть можливості спільного створення розважальних програм на базі блокчейну Sui. Мережа стала першим продуктом Mysten, запущеного 2021 року екс-співробітниками Meta, які працювали над проектом Diem.

Також на ForkLog:

  • CoinFund запустить фонд на $250 млн. для інвестицій у Web3-проекти.
  • LeadBlock Partners привернула $150 млн до криптовенчурного фонду.

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTERSource link