ruxus – Ринок затопили присвячені королеві Єлизаветі II мем-токени

53

Дисклеймер

Інформація опублікована з ознайомлювальною метою. ForkLog не несе відповідальності за інвестиційні рішення читачів.

Протягом доби після смерті королеви Великобританії Єлизавети II на криптовалютному ринку з’явилися десятки пов’язаних із нею мем-токенів та сотні NFT.

За останні 24 години на децентралізованих біржах у мережах BNB Chain та Ethereum зареєстровані пари з монетами на кшталт Queen Elizabeth Inu, Save the Queen, Queen, QueenDoge, London Bridge is Down та Rip Queen Elizabeth.

Згідно Dex Screener, обсяг торгів Queen Elizabeth Inu на Uniswap становив $235 000 при ринковій капіталізації монети $8900. За добу токен подорожчав на 441%, але торгується на позначках близьких до нуля.

Дані: Dex Screener.

Ціна Rip Queen Elizabeth на PancakeSwap впала на 87%. Денний торговий обсяг токеном ледве сягнув $1300.

Більш переконливо виглядають показники Save the Queen. Актив подорожчав на 715%, а оборот Uniswap становив $933 000.

Дані: Dex Screener.

На найбільшому NFT-маркетплейсі OpenSea з’явилася колекція RIP Queen Elizabeth Кожен із 520 токенів є неоднозначним зображенням покійної королеви.

Дані: OpenSea.

На момент написання інтерес користувачів до активів мінімальний: базова ціна становить менше 0,01 ETH ($16,9), а обсяг торгів – 0,08 ETH.

Один із користувачів Reddit зазначив, що випуск десятків присвячених королеві токенів «погана подія» для криптоіндустрії. Його процитували у гілці противників криптовалют r/Buttcoin із 135 000 учасників.

Дані: Reddit.

«А тепер уявіть, якби помер Маск», — написав один із коментаторів.

Нагадаємо, 2021 року конгресмен США Бред Шерман пожартував про неіснуючу криптовалюту. Вона відразу ж стала реальністю у кількох мем-токенах.

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTERSource link