ruxus – Сейлор назвав правильним рішення MicroStrategy купівлю BTC

74

Купівля першої криптовалюти як резервний актив була виправданою, у майбутньому біткоїн підтвердить свою надійність. Про це заявив екс-глава MicroStrategy Майкл Сейлор в інтерв’ю Stansberry Research.

«Після прийняття стратегії ми знали, що втрачатимемо 20% своєї купівельної спроможності резервів на рік, якщо будемо їх зберігати на банківському рахунку. Ми могли страждати […]але сіли в рятувальну шлюпку першої криптовалюти з розумінням, що нас кидатиме в океані, але ми не втопимося і оцінимо згодом цей крок», наголосив Сейлор.

Біткоїн-максималіст заявив, що через два роки після перших інвестицій на суму $250 млн актив перевершив конкурентів.

«Перша криптовалюта зросла в ціні на 101%, S&P 500 – на 23%, Nasdaq – на 15%. Облігації подешевшали на 12%, золото – на 15%, срібло – на 18%. Єдиний інструмент, який показав найкращу динаміку, — акції MicroStrategy (зростання на 166%)»– пояснив він.

За словами Сейлора, волатильність криптовалют вплине лише на короткострокових інвесторів та публічні компанії, а біткоїн підходить далеко не всім. Ті, хто купив монету протягом останніх трьох-шість місяців, сидять у збитку, зіткнувшись із наслідками посилення політики ФРС і крахом Terra.

«Інвестувати слід терміном не менше чотирьох років. В ідеалі це передача багатства з покоління в покоління. Метрика, яка це підтверджує, — ковзна середня за чотири роки», пояснив Сейлор.

Станом на 30 червня 2022 року MicroStrategy володіє 129 698 ВТС (майже $4 млрд на момент написання).

Нагадаємо, на початку серпня Сейлор пішов з посади CEO компаніїзберігши за собою посаду голови ради директорів.

Раніше він неодноразово називав першу криптовалюту найнадійнішою річчю у нестабільному світі і глобальним резервним активом.

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTERSource link