ruxus – Shima Capital запустила фонд із Web3-фокусом на $200 млн

57

Shima Capital повідомила про створення фонду в обсязі $200 млн з орієнтацією на такі сфери, як децентралізовані соцмережі та ідентифікація, ДАТDeFi, блокчейн-ігри, метавсесвіт, докази з нульовим розголошеннямL1- та L2-рішення.

Фірму підтримали Dragonfly Capital мільярдера Білла Акмана, Animoca Brands, OKX, Mirana Ventures, Republic Capital, Digital Currency Group та Ендрю Янг.

Фонд виділить кожному стартапу від $500 000 до $2 млн. Кошти підуть на залучення фахівців, створення спільнот, маркетинг, проведення технічних досліджень та розробок.

Структура зацікавлена ​​у проектах на ранній стадії розвитку.

Засновником заснованої у 2021 році Shima Capital є інвестор Іда Гаоякий раніше працював у Morgan Stanley і був співзасновником криптофонду Divergence Digital Currency.

У команді компанії – екс-глава DeFi у Ripple Labs, колишній венчурний партнер Old Fashion Research і в минулому голова відділу талантів Atomic VC.

«Запуск на ведмежому ринку – це чудово. Ми можемо підтримати засновників на ранніх стадіях і забезпечити їх необхідним капіталом на всіх етапах, а також допомогти залучити додатковий капітал. Це добре для наших партнерів, оскільки оцінки впали»– Заявив Гао.

Нагадаємо, днями CoinFund залучила $300 млн до венчурного фонду для підтримки Web3-стартапів на ранніх стадіях.

Згідно з Messari та Dove Metrics, обсяг інвестицій в індустрію за перше півріччя перевищив $30 млрд.

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTER

Source link